środa, 5 marca 2014

44. WYGRANE CANDY U WERONIKI

Już większość z Was pewnie wie o tym że udało mi się wygrać candy u Weroniki;-) do dziś nie mogę uwierzyć że to akurat los się do mnie uśmiechnął.. bo nigdy w życiu nic nie wygrałam;) a tu wygrałam 30 pięknych czystych pocztówek! ;) idealne są w moim guście;) znalazły się pocztówki takich których nie mam w swojej kolekcji;) więc radocha była podwójna;)  Myślę że kiedyś też zrobię takie candy u siebie na blogu,żeby również uszczęśliwić drugą osobę;) a wiem po sobie że uszczęśliwia to akurat postcorossingera;)
Czekałam na ta paczuszkę z niecierpliwością;) potrafiłam dwa razy dziennie sprawdzać skrzynkę pocztową.. w drodze do pracy i wracając  z pracy ;) no,ale w końcu wczoraj przyszła;)HAPPY POSTCROSSING!! ;)

6 komentarzy:

 1. Jeszcze raz gratuluję wygranej :) cieszę się, że karteczki znalazły nowy dom:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę swoje miasto :D
  Karta z Reksiem słodka hahaha
  Właśnie dzisiaj doszła moja kartka do Holandii, także pewnie już mnie ktoś wylosował. Może z drugiego końca świata, liczę na USA hahaha :D
  Gratuluję wygranej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Swoją pierwsza kartkę dostałam z Anglii ;) Ja zawsze liczę na USA ;) ale ostatnio się zawiodłam :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Świetna wygrana :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Też uwielbiam pocztówki! Wysyłanie i dostawanie ich jest wspaniałym uczuciem. Najbardziej zasmuciło mnie jednak, gdy będąc w Finlandii dowiedziałam się, że tam era pocztówek przemija.. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń