niedziela, 27 grudnia 2015

328. Chiny

Hello;-) Święta ,święta i po świętach;) w tym roku to szczególnie nie odczułam świąt.. nie dość że ominęła nas ta świąteczna gorączka, przyjechaliśmy dzień przed wigilią, śniegu brak, a w mieszkaniu nie mamy nawet ubranej choinki i ustrojonego mieszkania, nad czym strasznie ubolewam.. Doszliśmy z mężem do wniosku że nie ma sensu,jak zaraz wyjeżdżamy..
Mamy masę spaw do załatwienia miejmy nadzieje że wszystko uda nam się załatwić ;)
Pisałam że dostałam masę pocztówek? Melduje że te osoby które do mnie coś wysyłały czy przesyłki czy pocztówki;) dotarł szczęśliwie do celu ;) Dziękuje bardzo ;)
Dzisiejszą pocztówkę którą Wam pokaże dostałam z PC już jakiś czas temu ;-) pomijając fakt że mam spore zaległości na Waszych blogach to jeszcze u siebie.. nie wiem kiedy ja Wam to wszystko pokażę, nawet nie wiem czy do przyszłego roku się wyrobię :D a uwierzcie że jest co pokazywać ;-) a jeszcze zostały posty o podróżach;) ale damy radę, kto nie da radę jak nie ja? :P
HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

3 komentarze:

 1. Mam pocztówkę ze znaczkiem środkowym. Kartka ciekawa, wiesz może co przedstawia? Wiem z doświadczenia, że Chińskie, Japońskie pocztówki często mają z tyłu napisy tylko w tycj językach, więc czasami nie wiadomo co się dostało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej niż widok podobają mi się znaczki - są obłędne! Szczególnie ten po lewej stronie.
  Też mam sporo do pokazania, a ostatnio zrezygnowałam praktycznie z postów pocztówkowych na rzecz podróżniczych i coś nie mogę się wyrobić :/ Wierzę, że masz jeszcze mnóstwo interesujących pocztówek do pokazania i juz nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że dasz radę wszystko nadrobić! Wierzę w Ciebie! :D Znaczki są super! Ten w środku jest cudowny! (może dlatego, że ten po lewej już mam :D)

  OdpowiedzUsuń