niedziela, 4 maja 2014

73. W CZYM PRZETRZYMUJE POCZTÓWKI?

Od jakiegoś czasu mówiłam sobie że na ten długi weekend majowy zrobię porządek z moimi pocztówkami ;) z racje tego że weekend majowy miałam wolny,a czasu było ponadto, bo niestety pogoda była różna ;)
Pocztówki o standardowej wielkości trzymam w albumie po zdjęciach, jak na razie mam podzielony na pocztówki z Polski i z zagranicy ;) tzn dwa albumy.. ten z zagranicznymi pocztówkami zaraz się skończy.. i będzie trzeba pomyśleć o kupieniu następnego albumu ;)
Niestety pocztówki o większej wielkości nie mają swojego konkretnego miejsca.. pomysłu brak.. a jest ich trochę.. nie chce żeby się niszczyły.. i nie wiem czy nie zrobię tak jak większość z Was.. Segregator i koszulki pójdą w ruch ;) 


        ta część na razie jest w większym kartonie ;>

A Wy w czym trzymacie swoje zdobycze? ;)

HAPPY POSTCROSSING!!! ;-) 

5 komentarzy:

 1. Ja trzymam w domkach zrobionych z pocztówek, które kiedyś zrobiła mi moja babcia, a także w pudełku po butach, bo trochę tych pocztówek mi się nazbierało. Kartki przeznaczone do wysyłki wraz z taśmami i naklejkami trzymam w metalowym pudełku, ale będę chyba musiała wymyślić coś innego, bo po ostatnich zakupach pudełko się nie domyka...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czyste trzymam w albumach , a zapisane i wiekszę w segregatorze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W domu mam 3 kartony z kartkami, kupiłam w Ikei, takie w zielono-biała kratkę. Teraz trzymam w budełku po butach, bo tu gdzie mieszkam nie ma Ikei ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. w albumach, segregatorze a większe też w albumie tylko na większe zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń