piątek, 21 listopada 2014

183. Olsztyn - Polska

Witam! ;) Przez ostatnie kilka dni uzbierało mi się trochę Polskich pocztówek ;) Wystarczy tylko napisać post na facebooku, a zainteresowanie ogromne ;) W moim przypadku nie wiedziałam że będzie takie zainteresowanie ' pocztówką z największym krasnalem świata' Na kilka sztuk jeszcze czekam ;)
Niestety nim Wam jeszcze pokaże nowe zdobycze.. to muszę pokazać jeszcze te z ostatniej większej wymiany ' woodstockowa pocztówka' ;)
Dziś czas na Olsztyn ;)


P.S- Miłego weekendu życzę Wam! ;) 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

4 komentarze:

 1. Bardzo ładna pocztówka :) Lubię widokówki z tej serii, z tą właśnie czcionką i zazwyczaj są to multiview.

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam w Olsztynie w marcu, ale nie miałam czasu na zwiedzenie. Chciałam zostać i wrócić późniejszym pociagiem, ale tego samego dnia urodził się mój pierwszy bratanek, więc trzeba było pędzić do spzitala przywitać nowego członka rodziny ;)
  Jestem z Elblaga, ale w Olsztynie byłam moze 3 razy... W czasie ostatniej wizyty zauwazylam, ze miasto jest zadbane i czyste! Na większosci pocztówek Olsztyn wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za to ja w Olsztynie jestem codziennie, a w Elblągu byłam tylko przejazdem :/ A bardzo chciałam się przepłynąć kanałem ;p W Olsztynie można tylko narzekać na korki ;p Piękne miasto ;)

   Usuń