poniedziałek, 23 lutego 2015

232. Londyn - Wielka Brytania

Hej ;) Jakie to miłe uczucie mieć wolne;) a pogoda za oknem aż zachęca do wyjścia na spacer czy miasto ;) Nie dawno wróciłam z miasta.. przed wyjazdem mam dużo do załatwienia, więc wszystko w biegu ;)
Byłam dziś na poczcie, i z ciekawości pytałam się o skrytkę pocztową jakie są tego koszty, i byłam w szoku że koszty są tak niskie.. jak wrócę to na pewno o tym pomyślę ;)
Dziś mam do pokazania Wam pocztówkę z Londynu, pocztówka jest z wymiany facebookowej;) w mojej kolekcji jest już dość sporo pocztówek z tego miasta;) ale nigdy za wiele;P
Londyn jest na mojej liście podróżniczej, jak wszystko dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku odwiedzę to miasto;)


Życzę Wam udanego początku tygodnia;) 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. już zapomniałam nawet, że Ci tą kartkę wysłałam :D miłe zaskoczenie !
  www.mypostcrossingx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej rzuciły mi się w oczy autobusy :) Fajna pocztówka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko co warto zobaczyć w Londynie jest na tej pocztówce. Jest to miasto bardzo drogie nawet dla Anglików. Więc nie zapomnij zabrać z sobą dużej ilości gotówki:p
  Życzę powodzenia w realizacji planów podróżniczych:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pocztówka cudowna :) Życzę Ci abyś zobaczyła na żywo wszystkie atrakcje, które są na niej umieszczone ( a nawet te, których na niej nie ma ) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba każdy z moich znajomych tam był oprócz mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. U Weroniki dzisiaj Warszawa w pigułce, a u Ciebie Londyn ;) Bardzo rzucają się w oczy te czerwone autobusy - fajnie dopełniają całą kartkę. Ja w Londynie nie byłam.

  OdpowiedzUsuń