wtorek, 28 kwietnia 2015

251. Pocztówka z nowego kraju - Indie

Witam Was w ten ponury dzień ;) Nie wiem jak w Polsce,ale na Bawaria od wczoraj wieczorem jest brzydka pogoda.. Zaczynając od deszczu a kończąc na piorunach :] noc mam nie przespaną.. może dziś nadrobię, bo mam luźniejszy dzień w pracy, w sumie to już po pracy ;) Chociaż se odpocznę , nadrobię zaległości blogowe i serialowe ;)
Chciałam Wam pokazać dziś inny post,ale stwierdziłam że trochę pocztówek z nowych krajów mam do pokazania, tak więc dziś Indie ;)
Kartka pochodzi z prywatnej wymiany ;) Jakiś czas temu dostałam pocztówkę z Indii z PC, ale nie przypadła mi do gustu więc nie chwaliłam się nią, nie pozostało mi nic innego jak umówić się na prywatną wymianę;) Udało się;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

6 komentarzy:

 1. Ładna pocztówka, typowa dla Indii. I świetne znaczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super poczówka, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. plus za białą ramkę, haha :D super, że udało Ci się zdobyć kartkę z Indii. moja jedyna pocztówka prezentują Indie pochodzi z Ukrainy.
  u nas w Polsce chłodno, majówka nie zapowiada się zbyt ładnie. :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam dwie pocztówki z Indii, które otrzymałam w ramach podziękowania za oficjalną pocztówkę z PC. Mimo, że nie są one w moim stylu to i tak je lubię, bo są miłym wspomnieniem. Jeszcze nie myślałam o wymianie prywatnej z tym państwem, ale w sumie może kiedyś się skuszę :)
  Twoja kartka mi się podoba, choć chętnie przygarnęłabym jakąś z Taj Mahal :)

  OdpowiedzUsuń