poniedziałek, 22 lutego 2016

342. Toronto - Kanada

Część!! ;-) oj.. tak.. dawno mnie tu nie było.. ale jak  zawsze powód jest ten sam:( brak dostępu do internetu.. Obecnie jesteśmy w Polsce na tydzień, teraz już do niedzieli. Trochę spraw mieliśmy do załatwienia. Poświęciliśmy na to dzisiejszy cały dzień, więc do końca tygodnia odpoczywamy ;) ja zajmę się blogiem, pocztówkami,porządkami,nadrobię zaległości na waszych blogach ;) Nacieszę się internetem :D ale tak poważnie to w Niemczech lada moment już powinniśmy mieć internet. Jest już zamówiony,tylko musi monter przyjść i wszystko podłączyć. Więc myślę że wrócę do częstego pisania;)
Kolekcja pocztówek do pokazania każdego dnia rośnie, i coraz bardziej jestem przekonana że nie uda mi się pokazać wszystkiego ;) no,chyba że zrezygnuje z wysyłania.. bo znowu są podwyżki cen znaczków.. jak tak dalej pójdzie to naprawdę nasze hobby pójdzie w odstawkę.. bo nie długo nie będzie nikogo stać na takie drogie wysyłki :(
Dzisiejszą pocztówkę dostałam od Moniki ;) Monika ma rodzinę w Kanadzie, miała możliwość być w tym kraju ;) Pocztówka co prawda wysłana została z Polski,ale ma znaczek z Kanady ;) z użyty,ale to nie ma znaczenia ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;) 

7 komentarzy:

 1. Ładna pocztówka, ja mam jedną pocztówkę z Kanady, ale nie ma widoku :( Chciałabym tam pojechać! Ładne imię ma nadawczyni pocztówki!

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękna pocztówka oraz przepiękny widok miasta. podobają mi się takie kartki o zmroku z rozświetlonym miastem. oj, chciałabym kiedyś odwiedzić Kanadę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka z takim widokiem to świetna sprawa. Podoba mi się także czcionka. W Kanadzie nie byłam, ale mam kilka kartek z tego kraju :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna, choć napis jest dość duży, to jednak nie szpeci wyglądu pocztówki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio z PU dostałam pocztówkę z Toronto wypisaną po polsku :) bardzo mnie to zaskoczyło, ale okazało się, że dziewczyna ma jakieś polski korzenie, ale urodziła się tam

  OdpowiedzUsuń
 6. TORONTO powala! Lubię takie single view.
  Trzymam kciuki za Wasz internet :D!

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Kanady mam tylko kilka pocztówek i chyba żadna nie jest z widokiem :( a ta Twoja bardzooooo mi się podoba! :D

  OdpowiedzUsuń