piątek, 15 kwietnia 2016

349. Trochę wyjaśnień + Rosja

Hej! ;-) Ok czas naświetlić sytuacje w której się znajduje ;) nie ma co długo zwlekać z odkładaniem tego postu! ;) Otóż to wróciliśmy z mężem do Polski, jak wspominałam w Niemczech co miesiąc chorowałam, mąż w marcu przeleżał ponad 2 tygodnie,a poprawy nie było.. postanowiliśmy że wrócimy do Polski i zrobimy wszelkie badania.. Mimo że kontrakt był na 6 miesięcy, mamy możliwość powrotu. Więc jeśli wszystko będzie w najlepszym porządku, to nie wykluczamy że wrócimy ;) a czy wspominałam czym się tam zajmowaliśmy? Pewnie nie. Oboje pracowaliśmy w jednej firmie, na tych samych zmianach,więc byliśmy razem 24h na dobę ;) Byliśmy kontrolerami jakość części samochodowych takich jak audi,mercedes,BMW czy volkswagen ;) praca ciężka nie była, a nawet można powiedzieć że bardzo przyjemna ;)  za badania jeszcze się nie wzięliśmy bo obecnie zachciało nam się po podróżować po Polsce. Obecnie jesteśmy w górach, a w przyszłym tygodniu wylądujemy nad naszym morzem ;) i muszę Wam powiedzieć że spodobało mi się takie życie! ;-)
Jak wspominałam zaniedbałam bloga, i swoje hobby, nie wysyłam tyle co kiedyś.. nie wiem czy to spowodowane podwyżkami cen znaczków czy po prostu tym że w Polsce więcej mnie nie było jak byłam.. Obiecałam sobie że wrócę do tego, bo dużo przyjemności mi to sprawiało ;) więc myślę że pomalutku stanę na równe nogi ;)
I oczywiście standardowo pocztówka na dziś ;)Miłego weekendu Wam życzę ;)

HAPPY POSTCROSSING!! ;) 

9 komentarzy:

 1. Życzę udanych wypadów i także trochę zazdroszczę, w szczególności tego morza, nad które się wybieracie. :) Bardzo chciałabym pojechać na kilka dni nad Bałtyk, niestety na razie to nie jest możliwe.
  Mam nadzieję, że badania wyjdą ok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że podjęliście taką decyzję :)! Życzę udanego podróżowania :). Nad morzem jest aktualnie bardzo ładnie. Kolejny słoneczny dzień. Mam nadzieję, że tak długo pozostanie, bo w przyszłym tygodniu jadę na konferencję naukową na Hel :D!
  Fajna kartka, a znaczki jeszcze lepsze, szczególnie te dwa po prawej :).

  OdpowiedzUsuń
 3. no to wielu pięknych podróży i pocztówek z wypraw !
  Artka w poście cudowna :)
  a badań nie ma co odkładać na później..

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię tę serię pocztówek z rosyjskimi obiektami UNESCO :).

  I dużo zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 5. ALeż też bym tak chciała popodróżować. Miłego wypoczynku i zwiedzania :) Pocztówka bardzo ciekawa, a znaczki świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Udanego podróżowania! Chyba każdy kochałby takie życie! haha :D Mam całkiem podobną pocztówkę, choć nie jestem pewna czy to to samo miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już się nie mogę doczekać kiedy my gdzieś pojedziemy! Niestety też nas dopadły problemy zdrowotne, włąściwie to mnie dopadły, i wszystko zeszło na dalszy plan... Także kochana idźcie zrobić badania ;) Im wcześniej tym lepiej ;) I udanych wyjazdów, należy wam się odpoczynek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo proszę, cóż za zmiana planów, ale w sumie może tak właśnie miało być i mieliście teraz odpoczywać i podróżować :) Oby wyniki badań i podróże były dobre!
  Pocztówka bardzo mi się podoba, również mam z tego miejsca kartkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pocztówka super! Życzę udanych podróży :)

  OdpowiedzUsuń