wtorek, 26 kwietnia 2016

350. Nowy Stan - Alaska - U.S.A

Hello ;-) To co piękne szybko się kończy.. z nad morza już wróciliśmy, i muszę powiedzieć że pogoda była świetna, bardzo słonecznie zero deszczu tylko wiatr na plaży,ale do przeżycia ;-) Nigdy nie byłam nad morzem w takiej porze roku ;-) mimo że nie plażowaliśmy,ale za to pozwiedzaliśmy trochę naszego wybrzeża bałtyckiego ;) Będąc nad morzem myślałam że zrobię konkurs,ale za późno się obudziłam więc dałam sobie spokój,to nic straconego bo w planach mam kolejne konkursy ;)
Wracając do podróży to jeszcze nie koniec ;) to dopiero początek :D za miesiąc o tej porze będę gdzieś daleko :D ale nie zdradzę Wam gdzie,bo tutaj właśnie będzie konkurs i do wygrania będzie pocztówka z tego miejsca ;-) ale o tym innym razem! Więc bądźcie czujni ;) Obecnie jestem u teściowej, i jeszcze trochę sobie tu pobędę,ale nie próżnuje,i pomału dochodzę do siebie i do bloga ;-)
Czas na pocztówkę z kolejnego stanu w USA tym razem z Alaski, niby ciężko do zdobycia, a mi udało się ją dostać z PC ;-) gdy ją zobaczyłam ucieszyłam się że jeden stan mniej do zdobycia,tym bardziej że to Alaska ;)
Do usłyszenia ;)
HAPPY POSTCROSSING!! ;-)


7 komentarzy:

 1. Piękna pocztówka, niebo jest takie różowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękna kartka, właśnie w taki sposób kojarzy mi się Alaska :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne niebo na pocztówce, szkoda tylko, że znaczek taki typowy, przynajmniej dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Udało Ci się trafić na piękna pocztówkę, Alaska zachwyca pięknem przyrody i ta pocztówka jest jej kwintesencją :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka piękna ta pocztówka! Zapiera dech tym widokiem, nic tylko pozazdrościć, bo z Alaską się jeszcze chyba nigdy nie spotkałam :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak tak myślę, to pocztówka z Alaski była chyba jednym z moich pierwszych stanów w kolekcji :) Twoja to jednak piękny krajobraz, a moja urocze zwierzątko :)

  OdpowiedzUsuń