niedziela, 8 maja 2016

351. Pocztówka z nowego kraju - Kazachstan

Witam w maju! ;-) Jak można zauważyć piękny mamy maj ;-) Pogoda dopisuje, nic innego jak tylko korzystać z pogody! ;-) Dawno oczywiście mnie nie było na blogu,ale nie umiem tego wyjaśnić że skoro nie pracuje to powinnam mieć dużo wolnego czasu.. bo przecież pracując potrafiłam bywać na blogu częściej niż jak nie pracuje :P ale muszę zgonić na pogodę bo tak ładnie i szkoda siedzieć w domu ;-) laptopa to już rzadko włączam,bo od kiedy mam instagrama to już nic innego dla mnie nie istnieje:D nie no żartuje,ale podoba mi się ta aplikacja;) nie wiem czemu tak późno się obudziłam z nią,ale lepiej później niż wcale ;) Od poniedziałku mam napięty grafik,bo przyjeżdżają do nas znajomi z trój miasta i chcemy pokazać im nasze okolice i nie tylko ;-) więc na IG będzie pewnie masę zdjęć,bo wycieczka za wycieczką będzie ;) mam tylko nadzieje że pogoda się nie zmieni i dalej będzie tak pięknie i słonecznie;)
a tym czasem czas na dzisiejsza pocztówkę! ;-) dawno nie było nowego kraju! a skoro dałam sobie postanowienie że w tym roku muszę umówić się na 15 wymian z nowymi krajami to trzeba było działać :DSłonecznej niedzieli życzę!! ;-) 

HAPPY POSTCORSSING!! ;-) 

6 komentarzy:

 1. O z Kazachstanu to ja jeszcze nie mam :P

  OdpowiedzUsuń
 2. kartka nie jest co prawda specjalnie w moim stylu, ale jest sympatyczna - ich flaga zdecydowanie pięknie prezentuje się na pocztówce. do tego sympatyczne znaczki... cóż, nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować nowej zdobyczy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful! Hello from Montreal, Canada. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję kolejnego nowego kraju :)
  Co do pocztówki to bardzo mi się podoba, ponieważ ja z tego kraju otrzymałam... widoczek na grecką uliczkę :/ To nie była udana wymiana!

  OdpowiedzUsuń