sobota, 14 maja 2016

352. Pocztówka z nowego kraju - Słowenia

Hej ;-) jak tam mija Wam sobota? U mnie dziś na spokojnie.. cały tydzień maraton codziennie wycieczki poza miasto,a dziś odpoczywamy i postanowiliśmy wykorzystać pogodę na grilla ;-) Dziś ostatni dzień gości mamy,bo jutro już wyjeżdżają.. więc grill będzie idealny na dzisiejszy dzień ;) Muszę Wam powiedzieć że pierwszy raz mam gości na tak długo, i przyznam się szczerze że mam dość :D jestem tak już zmęczona, że nie wiem kiedy odpocznę..
A jak tam u Was pogoda? Bo jeśli chodzi o pogodę była idealna ,tylko wczoraj się popsuła, ale nie marnowaliśmy dnia ;) Po weekendzie na blogu będzie konkurs także bądźcie czujni!! ;-)
a dziś kolejny nowy kraj w mojej kolekcji! ;-) wydawało by się że jak to można nie mieć pocztówki ze Słowenii ;) ale gdy zrobiłam  sobie listę państw których nie mam z Europy to sama aż byłam w szoku, długo nie czekałam i wzięłam się do roboty w poszukiwaniu osoby chętnej do prywatnej wymiany! No i udało się! ;-)Słonecznego weekendu!! ;-) 
HAPPY POSTCROSSING!!;-) 

5 komentarzy:

 1. Pocztówka jest bardzo ładna, prosta ale ma coś w sobie :D Gratuluję nowego kraju!
  Co do pogody, to upał trzymał do dzisiaj, tylko po południu się u mnie trochę zachmurzyło ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serdecznie nowego kraju :)
  Goście są czasem uciążliwi! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Słowenia to piękny kraj i karteczki nie kłamią,piękne widoki. Ja tez muszę zabrać się bardziej za poszukiwanie kogoś na wymianę bo z losowania właściwie ciagle dostaje się te same kraje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi też udało się ostatnio zdobyć pocztówkę ze Słowenii :) Jest nawet podobna do Twojej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wyjątkowo piękna kartka! sama chciałabym taką. :) mnie udało się otrzymać pocztówkę ze Słowenii za pośrednictwem PC albo PU. ale muszę przyznać, że Twoja jest ładniejsza!
  my jeszcze w tym roku niestety nie grillowaliśmy, ale prawdopodobnie w ten długi weekend to nadrobimy.
  zazdroszczę Ci tych ciągłych wycieczek! też z chęcią bym gdzieś sobie wyjechała...

  OdpowiedzUsuń