niedziela, 10 lipca 2016

361. Amsterdam - Holandia

Hello;-) Wróciłam równo tydzień temu, wyjazd bardzo udany, ale jednak stwierdzam że jeden dzień w każdej stolicy to zdecydowanie za mało.. 3 stolice w 3 dni? Bratysława nie zachwyciła nas wcale, ale do Budapesztu i Wiednia wrócimy.. bo niestety nie zobaczyliśmy wszystkiego, takie zwiedzanie z przewodnikiem to nie jest fajna sprawa;> im bardziej zależało na przekazaniu wiedzy niż pokazywaniu obiektów. Teraz mam jednak porównanie jak zwiedza się samemu a jak z wycieczką, i jednak zostanę przy opcji zwiedzaniu we własnym zakresie.. czy kiedyś jeszcze pojadę na taką wycieczkę? nie mam pojęcia :D
Z racji tego że mam spore zaległości na blogu i masę pocztówek do pokazania.. to teraz będą pojawiać się w jednym poście więcej niż jedna pocztówka z danego kraju;)
Na dziś przedstawię Wam pocztówkę z Holandii;-) czyli Amsterdam;-)

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

5 komentarzy:

 1. Obie kartki są super, ale pierwsza to w ogóle wymiata :D! Ja chyba też wolę zwiedzanie we własnym zakresie, nie jest się od nikogo zależnym itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza kartka jest fantastyczna :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza bardzo ciekawa i kształtem i tym co sie na niej znajduje, a druga taka smutna trochę, jesienna, ale również ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza pocztówka jest naprawdę super, ale druga też bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam chyba taką samą pocztówkę jak ta pierwsza i ją uwielbiam. W ogóle wszystkie z tej serii są świetne. Amsterdam polubiłam i chętnie bym tam wróciła w taki słoneczny, ciepły dzień.
  W żadnej z odwiedzonych przez Ciebie stolic nie byłam, jednak najchętniej wybrałabym się chyba do Wiednia lub Budapesztu, gdyż po raz kolejny słyszę, że Bratysława nie jest zbyt interesującym miastem. Zwiedzania z przewodnikiem nie lubię, nawał informacji historycznych jest dla mnie nie do zniesienia :D

  OdpowiedzUsuń