niedziela, 7 sierpnia 2016

362. Pocztówka z nowego kraju - Bośnia i Hercegowina

Hej;-) dawno mnie tu nie było, fakt trochę zaniedbałam bloga,ale po miesięcznej przerwie wracam ;-) wiem że w życiu nie uda mi się pokazać zaległych pocztówek, nie wiem jak często musiała bym pisać żeby to nadrobić, uwierzcie jest tego naprawdę sporo, mimo że ceny znaczków poszły w górę mnie to nie zniechęciło;) postaram się wybierać najciekawsze no i kilka pocztówek w jednym poście ;-) jeszcze pominąć fakt że czeka mnie stos pocztówek do pokazania które przywiozłam ze swoich wojaży :D zaczynając od zeszłorocznych wakacji w Grecji a kończąc na wakacje w tym roku:) kompletne szaleństwo :D
Nie wiem czy wspominałam,ale chyba nie ;-) ale w tym roku udało mi się być na Postcrossing Meeting we Wrocławiu 14.07 ;-) byłam na takim spotkaniu pierwszy raz! Coś niesamowitego!
Tym bardziej że tego dnia akurat wchodził nasz Polski znaczek 'Postcrossing' pewnie za rok też pojawię się na takim spotkaniu! ;-) kto nie był,to polecam! ;)
Na dziś przygotowałam Wam pocztówkę z nowego kraju,cały czas kompletuje Europe ;-) już nie wiele mi brakuje :D może do końca roku mi się uda ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

6 komentarzy:

 1. Oj, znam to - zaległości pocztówkowych mam naprawdę mnóstwo. No ale cóż - pozostaje je uzupełniać! :D Świetna kartka, znaczki również - szczególnie ten z samochodem. :)

  Zwiedzaj z pocztówką!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne znaczki i bardzo ładna pocztówka! Gratuluję zdobycia nowego kraju i fajnie, że wróciłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna i przepiękna kartka, znaczki również przesympatyczne.

  na postcrossingowych spotkaniach bywałam w zamierzchłych czasach, gdy jeszcze mieszkałam w Katowicach, ale wspominam je bardzo pozytywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli chodzi o Europę to z państw pozostała mi chyba jedynie Czarnogóra, do której nie mam szczęścia i to kolejna kartka, która do mnie nie dotarła z tego kraju...
  Bośnia i Hercegowina była jednym z moich pierwszych krajów w kolekcji, a zarazem pierwszym swapem :)
  Nigdy nie byłam na spotkaniu postcrossingowym, ale bardzo chciałabym się na coś takiego wybrać i poznać ludzi, którzy interesują się tym samym co ja oraz innych blogerów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna kartka. Podróż na Bałkany to moje ogromne marzenie podróżnicze i mam nadzieję, że w końcu w przyszłym roku się spełni :)

  OdpowiedzUsuń