niedziela, 16 października 2016

368. Pocztówka z nowego kraju - Seszele

Hallo,hallo! czy ktoś tu jeszcze jest? :P  Tak wiem dawno mnie tu nie było,ale obiecuje poprawę.. ostatnio zaniedbałam bloga, ale pocztówki cały czas wysyłałam.. nie mogę już bez tego żyć ;)  oczywiście przywędrowały do mnie kolejne nowe kraje, i dziś pokaże Wam perełkę w mojej kolekcji :*  a tak w ogóle to dziś mija dokładnie 3 lata odkąd zarejestrowałam się na PC , przyznam szczerze że gdyby nie wiadomość od postcrossing , to bym o tym zapomniała :P do dziś rzadziej losuje, jednak wole umawiać się na prywatne wymiany.. choć muszę Wam powiedzieć że czasem brakuje mi tego jak dostawałam pocztówkę nie wiedząc skąd ;) aż chyba z tej okazji wylosuje dziś kilka adresów  mogę wylosować ich aż 13 :P  ale tyle aż nie wylosuje :D
chciała bym znaleźć się w takim raju,ale mogę sobie tylko pomarzyć :) pocztówkę dostałam od znajomej z Fanpange ;) ucieszyła mnie cholernie,i od momentu kiedy ją dostałam wiedziałam że będzie perełką w całej mojej kolekcji! ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 


4 komentarze:

 1. Świetny kraj, piękna kartka i cudowne znaczki ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale pocztówka Ci się trafiła! Jest piękna i jeszcze w tym panoramicznym formacie! Gratuluję takiej zdobyczy, bo jest czego :) Znaczki są urocze, ale to na takiej plaży chciałabym się teraz znaleźć.
  Gratuluję serdecznie trzech lat na PC! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie wow! Przepiękna perełka, już Ci jej zazdroszczę i gratuluję 3 lat na PC. Ja niestety mam zablokowane konto na PC (10 expired), więc obecnie przerzuciłam się na PU :)

  OdpowiedzUsuń