środa, 26 października 2016

369. Pocztówka z nowego kraju - Panama

Hej ;-) Ostatnio były 3 lata na PC, a wczoraj minęło 3 lata na blogu! ;) planowałam zrobić konkurs urodzinowy z tej okazji :P ale żeby go zrobić to ja pierw muszę zrobić porządek w moich pocztówkach.. a na to jednak potrzebuje sporo czasu.. :) no tak myślę że z cały dzień, albo kilka dobrych godzin ;) więc jeśli tylko zrobię z nim porządek, to oczywiście pojawi się spóźniony konkurs urodzinowy ;) od kąt pracuje to już nie mam aż tyle wolnego czasu.. doszła siłownia z której jestem zadowolona.. więcej czasu spędzam też w kuchni.. bo jak wiecie zaczęłam się zdrowiej odżywiać.. przygotowanie posiłków na cały dzień trochę czasu zajmuję..  nauczyłam się w końcu jeść śniadania, a przecież to podstawowy posiłek dnia ;) a najlepsze jest to że efekty mojego odchudzania są coraz bardziej widoczne.. więc to mnie jeszcze bardziej motywuje! ;)
Dziś kolejny nowy kraj w mojej kolekcji ;-) czyli Panama ;) jak dostałam ta pocztówkę to nie mogłam się nią nadziwić ;)
HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

6 komentarzy:

 1. Piękna kartka i cudowne znaczki !
  Gratuluję nowego kraju :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję nowego kraju w kolekcji :) Piękna pocztówka, uwielbiam, gdy na pocztówce jest dużo znaczków, więc ta na pewno by mnie ucieszyła. Życzę wytrwałości w chodzeniu na siłownię i w zdrowym odżywianiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zarówno Panamy w zbiorach (wymieniałyśmy się z tą samą osobą!), jak i trzech lat na blogu i wytrwałości w chodzeniu na siłownię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, cudowna pocztówka i przepiękne znaczki, gratuluję takiej zdobyczy! Moje odchudzanie również zaczęłam od jedzenia codziennie śniadań, ruchu i zdrowszego odżywiania (u mnie były to spacery z psem i nordic walking), no i prawie 20 kg ubyło. Życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna pocztówka i mnóstwo znaczków! Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Zauważyłam, że na liście blogów masz mój stary adres bloga, a niedawno go zmieniłam ;)
   http://magibox.blogspot.com/

   Usuń