niedziela, 6 kwietnia 2014

59. POZNAŃ

W zeszłą niedziele wybrałam się z mężem do Poznania na targi motoryzacyjne ;) z racji tego że pocztówki miały być dla mnie głównym celem wizyty w tym mieście ,pojechałam razem z nimi, czyli mężem i bratem ;)
Zastanawiałam się gdzie dostane pocztówki.. w pierwszej chwili pomyślałam o dworcu PKP, udałam się tam.. owszem były,ale cenę jaka proponowali to była jakaś masakra.. nie dość że wyboru nie było to za jedną sztukę zawołali 2 zł. Jedyną deską ratunku był rynek! ;-) tym razem to ja byłam w swoim żywiole.. nie dość że rodzajów było sporo -było w czym wybierać.. ciężko było się na cokolwiek zdecydować.. Kupiłam 15 szt ,choć planowałam kupić więcej - myślę że to nic straconego;) bo Poznań nie jest taka daleko od mojego miasta w którym mieszkam ;) Na rynku cena za jedną pocztówkę to 1 zł, czyli połowę z tego co proponowali na dworcu ;) i jak tu nie kupić za tak nie wiele?


HAPPY POSTCROSSING!! ;) 


3 komentarze:

 1. Cudowne. Chętnię wymienię się za jedną ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. SUPER!! to ja bardzo chętna!! ;)
   Napisz do mnie blondins8922@wp.pl

   Usuń
 2. Pocztówki poznańskie są przepiękne, szukanie i wybieranie ich w wakacje sprawiło mi wielką frajdę :) Jeśli kiedyś znowu będziesz w Poznaniu, zajrzyj koniecznie do Składu Kulturalnego w Galerii MM. Pocztówki może i nie są tam najtańsze, ale warto za nie zapłacić, bo- przynajmniej moim zdaniem- są śliczne :)

  http://trampkowapoczta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń