niedziela, 18 stycznia 2015

215. Visby - Szwecja

Witam ;) Przepraszam że w tym tygodniu pojawiło się tak mało postów, ale było to spowodowane moim zwolnieniem z obecnej pracy, problemami z tym związane, stres i jeszcze choróbsko..
Niestety problemy ze zwolnieniem nadal są, więc stres jeszcze też jest.. ale mam nadzieje że  w tym tygodniu wszytko się już wyjaśni.
Pytaliście mnie dokąd się wybieram za granicę ;) Otóż to jadę do naszych sąsiadów ;) Niemcy a inaczej na Bawarię;)
Jakiś czas temu dostałam pocztówkę, trochę mam z nią problem ,nie dlatego że mi się nie podoba, bo owszem.. tylko dlatego skąd została wysłana.. Nie dość że oficjalnie nie dostałam jeszcze z tego kraju pocztówki to  po prostu została stamtąd wysłana.. mimo że pocztówką przedstawia Szwecję, ID i znaczek jest z Norwegii..no i stamtąd została wysłana..HAPPY POSTCROSSING!! ;) 10 komentarzy:

 1. Piękna pocztówka, ale powiem Ci, że ja też mam zawsze kłopot co zrobić z kartkami, które pochodzą z innego kraju niż zostały wysłane... Moja mama twierdzi, że powinnam wkładać je do koperty z nazwą kraju, z którego zostały wysłane. No, ale skoro dostałam cudną pocztówkę kupioną w Indiach od Ukrainki, to szkoda mi ją uznawać jako kartkę ukraińską...
  Tak myślałam, że do Niemiec, w sumie to niedaleko masz, hehe ;) Trzymam kciuki, aby wszystko się udało!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zamczysko ! Życzę powrotu do zdrowia i ułożenia się spraw związanych z pracą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja ostatnio dostałam piękną pocztówkę w widokiem na Francję *stamtąd została wysłana), ale ID było z Rosji. Okazało się, że mój adresat wybrał się na urlop do Francji i stamtąd też wysłał kartkę. Takie troszkę mieszane uczucia miałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że tę pocztówkę możesz zaliczyć do szwedzkich. Ponieważ przedstawia Szwecję i tam chyba była kupiona. Przez postcrossing otrzymałem pocztówkę z Anglii, ale wysłaną z Holandii. Ale nadawca kupił ją na wakacjach w Anglii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego zaliczyłam ją do Szwecji;) bo jak by nie było przedstawia ten kraj ;)

   Usuń
 5. Podobnie miałam z kartką z Costa Del Sol, która miała japońskie ID i stamtąd też była wysłana. ;D Ale pięknie wygląda to zamczysko ;3 ;) Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie najbardziej zdenerwowała pocztówka z ID Armenii, przedstawiająca samolot Air Austria, a wysłana z Grecji. Nadawca był w Grecji na wakacjach a pocztówkę pewnie zdobył po drodze, na lotnisku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym zaliczyła do Szwecji :) Ale też nie lubię zbytnio, gdy pocztówka jest wysyłana z innego kraju niż pochodzi.
  Trzymam kciuki żeby udało Ci się wszystko pozałatwiać bez stresu :-)!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tego typu kartek nie lubię. Pamiętam do tej pory jak się ucieszyłam, że mam pierwszą kartkę ze Stanów, z pięknym mostem w San Francisco, odwracam a tu uśmiecha się do mnie foka i napis Holland :( To wyglądało tak, jakby ta foka się ze mnie śmiała, że dałam się nabrać... ;p

  OdpowiedzUsuń