niedziela, 4 stycznia 2015

210. POLSKA! ;)

Witam!  Czas na pierwszy post w nowym roku! ;) Miałam zrobić podsumowanie całego roku 2014,ale stwierdziłam że trochę czasu bym na to potrzebowała.. więc stwierdziłam że nie ma sensu.. ale za rok postaram się lepiej. Będę pilnować wszystko dokładnie ;)
Jakiś postanowień noworocznych specjalnych nie mam ,ale jeśli chodzi o moje pocztówkowe hobby, to coś się znajdzie ;)
1. Trzeba policzyć w końcu swoją kolekcję! ;)
2. Zrobić pierwsze zamówienie na postallove
3. Umówić się na przy najmniej 30 swapów z nowymi krajami ;)
4. I przełamać się z skorzystania strony napiszkartkę.pl
5. Może jakieś małe zmiany na blogu ,ale to już chyba musiała bym mieć pomoc ,bo niestety nie ogarniam bloggera ;P
Jeśli chodzi o tą kwestię to myślę że o niczym nie zapomniałam ;)

Przy okazji pokaże Wam pocztówkę z Polskiej serii folklor ;)
Pocztówka pochodzi z facebookowej wymiany ;) Szkoda że u mnie takich nie ma..


HAPPY POSTCROSSING!! ;)

9 komentarzy:

 1. Co do strony napiszkartke.pl to ja osobiście nie korzystałam, ale czytałam że ludzie strasznie narzekają że kartki nie dochodzą, więc proponowałabym ostrożne korzystanie z tej strony. A te folkowe pocztówki są super :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się zrealizować postanowienia! Szczególnie to 30 nowych krajów, bo to na prawdę wyzwanie!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja natomiast korzystałam z NK od prawie dwóch lat, wysłałam ponad 100 pocztówek i jestem zadowolona. Wiadomo, że nie ma się pewności w 100% że wszystkie pocztówki dotrą, tak samo wysłane przez napiszkartke czy przez Pocztę Polską. Kartki dochodzą wolniej, ale expirnietych miałam może z 5. Jutro leci do nich kolejna porcja pocztówek.
  Te kartki folkowe z Czwórki są super! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kiedyś policzyłam kolekcję pocztówek i miałam ponad 2000 kartek, teraz chciałabym znów policzyć, ale samej mi się nie chce... Muszę męża namówić ;)
  A te folkowe kartki są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia w realizacji postanowień...chociaż jak Ci się nie uda czegoś zrealizować to się nie martw. Będzie kolejny rok :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Na napiszkartkę zamawiałam pocztówki 2 razy. Niestety ciągle blokują mi konto, że jest złe hasło. I już tam nie zamawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nigdy nie wysyłałam kartek przez napiszkartkę, i raczej nie zamierzam, ponieważ sama także nie chciałabym dostać kartki z innego kraju niż ktoś mnie wylosował :(

  Także muszę policzyć swoją kolekcję, ale jakoś nie mogę się do tego zebrać, bo wciąż przychodzą nowe pocztówki :p

  Postallove jest warte złożenia tam zamówienia - polecam! :)

  Hmm 30 nowych państw! Bardzo dużo! Ja założyłam sobie zaledwie 5, ponieważ coraz trudniej jest mi znaleźć kogoś do wymian, bo dużo osób pisze, że już kartkę z Polski ma...

  życzę powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te folkowe pocztówki są u mnie w mieście w Cepelii, bodajże za 3 złote sztuka. Nie najtańsze, ale piękne - Azjaci je uwielbiają i ciągle o nie dopytują!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też nie mogę przekonać się do NapiszKartkę.pl .. Chyba wolę wysłać mniej kartek za większą kwotę niż używać tej strony. A co do Postallove to serdecznie polecam !!! Cudowne kartki, niskie ceny i szybka wysyłka :-) Nawet mam wpis na ten temat u siebie :)

  OdpowiedzUsuń