czwartek, 22 stycznia 2015

217. Rosja

Cześć!!
Wczoraj dowiedziałam się,że prawdopodobnie w Niemczech będę miała dostęp do internetu! ;) Tak więc, jest nadzieja że bloga nadal będę prowadzić! ;)
 Czy ja ostatnio czasem nie narzekałam na Rosyjskie pocztówki? Dziś właśnie mam do zaprezentowania jedną;P tym razem przedstawia Rosję i stamtąd została wysłana ;) Powiem Wam szczerze że kartka na początku nie zbyt mi się podobała,ale gdy tak na nią patrzałam to zmieniłam zdanie..HAPPY POSTCROSSING!! ;) 

8 komentarzy:

 1. Mnie się podoba :-) Ja w ogóle lubię pocztówki z Rosji. Czasem mam dość tych niemieckich, nawet z Holandii, ale Rosji nigdy jak dla mnie nie za dużo ;)!

  Trzymam kciuki, żebyś miała stały dostęp do internetu!!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli się nie mylę, to ta seria pocztówek ma to do siebie, że to są zdjęcia zrobione właśnie za czasów Imperium Rosyjskiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka jest całkiem przyzwoita, tylko chyba wszyscy cierpimy na przesyt pocztówek z Rosji.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się karteczka bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam zawsze sentyment do pocztówek w Rosji, bo lubię ten kraj - mam nadzieję, że mi nie przejdzie po 40. kartce z tego kraju ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie, że uda Ci się najprawdopodobniej dalej prowadzić bloga :) Kartka o dziwo też mi się podoba, mimo że nie koniecznie lubię kartki z świątyniami :) I do tego świetne znaczki - szczególnie ten w górnym prawym rogu :)

  OdpowiedzUsuń