czwartek, 14 maja 2015

257. Frankfurt nad Menem - Niemcy

Hello ;-)
Dzisiaj Niemcy mają święto Vatertag, czyli dzień ojca, wiecie że to jest dzień wolny od pracy? Zresztą jak zdążyłam już zauważyć to Niemcy co rusz mają jakieś długi weekendy ;] Tak więc dla Niemców to idealny czas na odpoczynek i nie tylko:D
Dzisiejszą pocztówkę dostałam od męża kuzynki bardzo dawno temu ;)  Kuzynka męża mieszka w tym mieście odkąd pamiętam.. za każdym razem zapraszała nas do siebie,ale my nigdy nie mieliśmy czasu ani ochoty ;P teoretycznie przebywam w Niemczech i można było by ją odwiedzić, niby nie mam do niej daleko tylko jakieś 250 km :D tylko że kiedy to mąż mnie odwiedzi,a raczej zabierz mnie stąd to planujemy zwiedzić troszkę Bawarię ;)
HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

6 komentarzy:

 1. Ładna pocztówka. :) Wolne w Dzień Ojca? To pewnie cieszą się i dzieci, i tatusiowie ;) Co Ty robisz Paula w te wolne dni? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej tatusiowie świętują:D
   Ja teoretycznie pracuje tylko że mniej;) a jak naprawdę mam sporo wolnego to odpoczywam chodzę na spacery,robię masę zdjęć i ładuje akumulatorki na następny dzień.. gorzej może być z wolnym czasem w sezonie letnim.. wakacje się zaczną to turystów będzie więcej.. póki co weekendy najgorsze.. bo w tygodniu jest luz ;)

   Usuń
  2. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę, abyś znalazła też czas na odpoczynek. Pokaż nam trochę zdjęć w którymś z postów. :)

   Usuń
 2. Bardzo ładna kartka :). Oooo tyle wolnego! Nie pogardziłabym takim częstym świętowaniem wolnym od pracy/uczelni ^^.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pocztówka bardzo turystyczna- takie jak lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Frankfurt nad Menem znajduje się jakieś 300 kilometrów od moich rodziców, ale nie miałam okazji tam jeszcze być. Rodzice ostatnio tam przejeżdżali i mama była zachwycona widokiem z autostrady, więc może stwierdzą, że chcieliby tam pojechać, z czego ja się bardzo ucieszę :P Jak nie, to będę musiała zobaczyć może jakieś pociągi lub inny transport i najwyżej sama pojadę.
  Podobają mi się zmiany na blogu! :) Szablon i nagłówek świetne :)

  OdpowiedzUsuń