czwartek, 21 maja 2015

260. Pocztówka z nowego kraju - Belgia

Hej ;-)
I kolejna pocztówka z nowego kraju ;-) tym razem Europa:D mogło by się wydawać że kraj wcale nie tak daleko,a ja nie dostałam z tego kraju ani jednej pocztówki z PC i dodam że ani razu nie udało mi się tam wysłać żadnej pocztówki.. Te pocztówki udało mi się umówić na prywatną wymianę z czarrymarry i było to też bardzo dawno,ale oczywiście nie było kiedy ich pokazać ;-) Wymiana była 2:2 ale ja oczywiście dostałam cztery ;P dziś pokaże Wam dwie:)HAPPY POSTCROSSING!! ;-)


7 komentarzy:

 1. Zbieram pocztówki prawie rok i nie mam żadnej pocztówki z Belgii. Fajnie, że Tobie udało się zdobyć stamtąd kartkę. :) Są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba jest tam mało postcrosserów. Ja też mam kartki tylko od znajomych.

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja mam chyba jakieś szczęście do Belgii, bo dostałam 4 oficjalne kartki z tego kraju. Ładne te Twoje belgijskie kartki. Lubię detale w architekturze, tak jak na 2 kartce, a pierwsza kartka piękna. A gdyby miały jeszcze napis na froncie, to już by było w ogóle miód i malina :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kartki! Ta pierwsza szczególnie mi się podoba. Ja kiedyś, dawno temu, umówiłam się na swapa z kimś z Belgii i była to moja pierwsza pocztówka z tego kraju, a potem dostałam jeszcze jedną czy dwie z oficjalnej strony. :)
  Odwiedzałam kiedyś bloga Kasi, ale później jakoś rzadko pojawiały się wpisy i przestałam...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja otrzymałąm 2 oficjalne pocztóki z Belgii :) Pierwsza kartka bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na obu pocztówkach są świetne perspektywy, ale chyba ta pierwsza podoba mi się bardziej. Ja także nie wysyłałam nic do Belgii z PC z tego co pamiętam, ale jedną oficjalną otrzymałam (dotarła do mnie tego samego dnia co kartka z wymiany prywatnej, więc miałam dwie za jednym zamachem) :p czekam na kolejne dwie pocztówki i gratuluję nowego kraju :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne, chętnie bym odwiedziła Belgię :)

  OdpowiedzUsuń