poniedziałek, 7 września 2015

302. Tajlandia

Cześć!! Pewnie zastanawiacie się gdzie udaliśmy się na tą wycieczkę! ;-) Powiem tak odpowiedzi były podobne, bo albo obstawialiście Monachium,Berlin albo Drezno ;-) Więc Monachium odpada, bo za daleko jak na wycieczkę jednodniową, Berlin jest w planie ale jeszcze nie teraz ;P i padło na Drezno ;) Wycieczka się udała,Drezno to piękne miasto;) i myślę że warto odwiedzić to miasto;) ale więcej o tym mieście, w osobny poście z cyklu ' moje podróże' :) 
Dzisiejszą pocztówkę którą Wam pokaże jest ,pocztówką z PC ;-) 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

4 komentarze:

 1. Ulala, pocztówka jest mega!!! Aż Ci zazdroszczę, tak samo jak wycieczki! Moje wakacje w tym roku były ubogie w wyjazdy :(.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj w pracy słyszałam krótką rozmowę na temat właśnie Tajlandii. Otóż pewna Pani opowiadała, że jej znajomy był właśnie w tym kraju i strasznie mu się spodobał, ale zszokowała go jedna rzecz... że w sklepach jak np my przy kasie mamy gumy do żucia, słodycze itp to oni mają kurze nóżki i się nimi strasznie zajadają :o Chyba nie chciałabym tego widzieć :D W sumie nie wiem czemu o tym pisze, ale tak mi jakoś wpadło do głowy :D
  Kartka ciekawa, a co do "znaczka" to wolę tradycyjny :) Choć ten też jest ciekawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pocztówka mi się podoba, chyba ten blask od świec zrobił na mnie takie wrażenie. Zwróciłam też uwagę na znaczek, bo mimo że nie jest tradycyjny, to i tak mi się podoba :) i w sumie po raz pierwszy widzę taki z Tajlandii więc to też zaskoczenie.
  Dobrze, że wycieczka się udała, czekam na relację. Słyszałam o Dreźnie same dobre opinie, podobno zimą jest tam równie pięknie, więc może się skusicie zajrzeć tam również w tej porze roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna pocztówka, a znaczka nigdy wcześniej nie widziałam. Jeszcze nie byłam w Dreznie ale wyjazd jest w planach więc mam nadzieję, że i ja niedługo będę mogła podziwiać jego walory.

  OdpowiedzUsuń