czwartek, 10 września 2015

304. Pocztówka z nowego kraju - Serbia

Witam! ;-) W końcu mogę stworzyć mapkę na blogu z państwami jakie mam w swojej kolekcji ;-) Dzisiejsza pocztówka to ostatnia pocztówka z nowego kraju ;) Ostatnio nie szukałam na wymianę nikogo z nowych krajów,ale mam nadzieje że jak wrócę z urlopu to będzie trzeba to nadrobić ;) Jeśli chodzi o wymianę, to tym razem to ja zostałam poproszoną o prywatną wymianę.. Milan świetnie mówi i pisze po Polsku;) języka uczył się na Uniwersytecie w Lublinie i w między czasie poznał swoją dziewczynę przez internet ;) więc nic dziwnego że tak świetnie zna nasz język ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

6 komentarzy:

 1. Też niedawno otrzymałam moją pierwszą kartkę z Serbii :) Pocztówka wygląda świetnie, ale znaczek jest cudowny! :D Też chcę! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak czytam i czytam i ostatnio ciągle nowe kraje na blogach :D. Może mnie to zmotywuje do szukania nowych kompanów do wymian. Pocztówka powalająca, znaczek też ładniutki :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna pocztówka :)
  Bardzo podoba mi się śledzenie postcrossingowych wpisów, bo sama nie mam jeszcze konta na tej stronie, by zacząć się wymieniać, choć pewnie niebawem to zrobię :)
  Miałaś szczęście, że taki ciakwy kolega Ci sie trafił (pocztówkowy) i mogłaś wymienić sie z Serbem :)
  http://www.alicjadobry.pl/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna pocztówka, o wiele ładniejsza niż moja z Serbii, która niestety do pięknych nie należy ;) Jak ja lubię, gdy to ktoś do mnie napisze wiadomość z prośbą o wymianę! To takie miłe i pozytywne i w ogóle :)
  W takim razie czekam na Twoją mapę z państwami :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie tam jest!
  I znaczek taki śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mam kilka kartek z Serbii, bo kiedyś miałam tam pen palkę, ale żadna pocztówka nie jest tak piękna jak Twoja! oo, zawsze mnie cieszy i jednocześnie rozczula, gdy obcokrajowiec zna nasz język lub uczy się go. :D bo polski jest jednak trudny, nie oszukujmy się. :D

  OdpowiedzUsuń