środa, 16 września 2015

306. Majorka - Hiszpania

Część!! ;-)  Do wyjazdu nie zostało zbyt wiele czasu, a ja nadal nie spakowana.. w tym roku wyjątkowo opornie mi to idzie..ale już dziś poważnie zacznę się pakować.. Ostatni dzień w pracy, więc mam w planach dziś to zrobić ;-) Jeśli chodzi o nasz wyjazd uległ zmianie.. nasz organizator wycieczki postanowił trochę zmienić trasę ;>  i nim wyjedziemy z Polski będzie następny dzień.. no i okazało się że trochę będziemy mieli przesiadek. Nowa Sól - Leszno , Leszno-Katowice i dopiero Katowice- Parga ;) Pierwszy transport to bus, autobus i kolejny autobus ;/ mimo że jeszcze nie wyjechaliśmy to już czujemy nie zadowolenie organizatora wycieczki.. no,ale jak wrócimy to wtedy się okaże.. i będę mogła wtedy oceniać i porównywać ;)
Ufff. trochę się rozpisałam na temat urlopu :P ale czas na dzisiejszą pocztówkę ;) Pocztówkę dostałam całkiem nie dawno bo na początku sezonu letniego,od koleżanki ;-)  pewnie jak wrócę z urlopu to w skrzynce znajdę kolejną pocztówkę z Majorki ;) męża siostra właśnie urlopuje się na Majorce, więc jestem pewna że pocztówka przywędruje;-)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

4 komentarze:

 1. też dorobiłam się właśnie pocztówki z Majorki :) lubię kartki z lotu ptaka więc Twoja mi się bardzo podoba!

  i udanego urlopu życze, mnie właśnie wkrótce też czeka pakowanie... ech!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pocztówkę z Majorki, ale kupiłam ją w antykwariacie. W sumie można powiedzieć, że mam dwie kartki z tej wyspy, bo jeszcze rodzice dostali od znajomych, a oni zawsze dają mi swoje kartki :D
  Widoki z góry są piękne, a do tego nazwa wyspy, super!
  Nie lubię się pakować, ale jeśli wiem że jadę na upragnione wakacje, to potrafię bardzo szybko się spakować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny znaczek! :)
  Nie mam kartki z Majorki (chyba :D ), ale jakbym miała mieć to wolałabym taką z jakiegoś konkretnego miejsca, a nie z góry :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bylam na wakacjach na Majorce jakies 3 lata temu, wyspa dosyć fajna, jest tam co zobaczyć. Pewnie za jakies 20 lat znowu tam pojade :D Udanego urlopu.

  OdpowiedzUsuń