piątek, 9 października 2015

311. Flaga Tunezji

Cześć!! Czas nadrobić zaległości u siebie i na Waszych blogach ;-) doba jest dla mnie zdecydowanie za krótka :/  koniecznie muszę zrobić posty z wyprzedzeniem, ta forma jest bardzo wygodna gdy nie ma się czasu na napisanie postu..  ale to pewnie zrobię po weekendzie ;-) może uda mi się skończyć post o podróży do Egiptu? było by idealnie, bo mogła bym pisać już kolejną podróż ;)
a tym czasem czas na kolejną pocztówkę tym razem prosto z Tunezji! ;)  gdy zobaczyłam ją na facebooku wiedziałam że musi być moja, ale to już pewnie wiecie że lubię flagi ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Ja czekam na ten post o Egipcie! ;) Kartka z Tunezji jest super, ja sama zbieram flagi ;) z Tunezji niestety jeszcze takiej nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały znaczek z figami! Szkoda, że u nas nie rosną te słodkie owoce. Miałam okazje nimi się zajadać we Włoszech zrywając je prosto z drzewa. Pyszota :D
  A co do pocztówki, nie jest w moim stylu bo nie zbieram flag, dużo bardziej cieszyłabym się z mapy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie byłaby chyba lepsza bez napisów :D Ale za to ten cudny znaczek <3 Wszystkie znaczki z jedzeniem są moimi ulubionymi :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pocztówkę z Tunezji mam ze stolicy o tej samej nazwie. Flaga tez jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedyną Tunezję, którą mam, otrzymałem z Postcard United.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze nie mam kartki z tego państwa, ale wolałabym widoki niż flagę :p

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja także jedyną Tunezję jaką mam, otrzymałam z Postcard United. Flagę jednak chętnie bym przygarnęła, bo też je lubię od czasu do czasu otrzymać. Zawsze podziwiałam osoby zbierające tylko pocztówki z flagami!
  P.S. Też lubię opcję z pisaniem postów z wyprzedzeniem - jest to bardzo skuteczne i jak dla mnie wygodniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń