poniedziałek, 19 października 2015

314. Greetings from... Netherlands

Cześć!! Zaczął się kolejny tydzień, dla mnie nie łaskawy bo mam drugą zmianę, a ja zdecydowanie wolę pierwszą, bo dzięki pierwszej zmianie mam jeszcze dla siebie pół dnia wolnego i można coś zaplanować.. a gdy jest druga to długo śpię , przygotuje obiad i małe sprzątanie i już trzeba iść do pracy.. ale co zrobić jak nic się nie zrobi :P trzeba żyć dalej :D
Dzisiejszą pocztówkę pokażę Wam oczywiście z serii 'Greetings from'to kolejna pocztówka która przywędrowała do mnie jako piąta ;) Holandię raczej nie trudno zdobyć ;) więc myślę że osoby które zbierają tą serią mają już ją w swojej kolekcji ;)
a teraz pytanie do Was odnośnie tej serii ;) może wśród Was jest ktoś kto ma czystą GF Espania?
Już wyjaśniam po co mi czysta skoro tą serię zbieram ze znaczkiem z kraju pochodzenia ;)
Otóż mój brat na początku listopada postanowił zrobić sobie mały Eurotrip :P i wpadłam na pomysł że po prostu wyślę mi karki z brakujących państw które on będzie miał okazję odwiedzić ;) Dwie GF już udało mi się załatwić i myślę że w tym tygodniu do mnie dotrą.. no i brakuje mi tylko ta jedna ;)
Oczywiście w zamian mogę zaoferować pocztówkę zagraniczną ;)
Wiem że najlepiej było by zrobić zamówienie na postallove ,ale dopiero planuje je zrobić w listopadzie ;)  mam nadzieje że pomożecie ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Faktycznie mam już tę pocztówkę i z tego co pamiętam to są na niej świetne znaczki. Twoje także mi się podobają, choć jeszcze ich nie widziałam! Ten roślinny jest najfajniejszy ;)
  Niestety nie mam czystej GF Spain :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Zauważyłam, że Holendrzy mają bardzo ciekawe znaczki. Każda z moich 5 kartek z tego kraju ma inny i bardzo ładny wzór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też już mam tę kartkę, choć nie z takimi ładnymi znaczkami jak Ty! :D O ile dobrze kojarzę to na swojej mam tylko jeden i ten najbardziej popularny, czyli szału nie ma :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja akurat nie zbieram tej serii :P Niestety nie mam czystych kartek z tej serii. :/

  OdpowiedzUsuń
 5. nie zbieram tej serii więc niestety nie posiadam takiej czystej (ani nawet zapisanej) kartki, za to bardzo podoba mi się Twój pomysł z wykorzystaniem brata :)
  niesamowicie podobają mi się znaczki na Twojej pocztówce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też nie zbieram tej serii ale gratuluję kolejnej pocztówki w kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nie zbieram tej serii, chociaż czasem zamawiam robiąc zakupy na postallove i zostawiam je w mojej kolekcji :P Ale Hiszpanii nie mam bo akurat była wydana niedawno.

  OdpowiedzUsuń