czwartek, 15 października 2015

313. Beilngries - Niemcy

Hej;-) Czas na kolejny post, z moich planów oczywiście nic nie wyszło.. nadal nie mam postów z wyprzedzeniem.. czasu ostatnio brakuje na wszystko.. zauważyłam że moje życie ucieka mi przez palce.. kiedyś było inaczej..  a przecież nic w swoim życiu nie zmieniłam poza pracą..  ale z bloga na pewnie nie zrezygnuje :P nie wyobrażam sobie tego :D
Dzisiejsze pocztówki które Wam pokaże są pocztówkami które przywiozłam sobie z Bawarii jak byłam.. mimo że nie mieszkałam w tym mieście to byłam w nim średnio raz w tygodniu ;) ale szczerze muszę Wam powiedzieć to nie miałam możliwości zwiedzenia tego miasta.. To i tak cud że udało mi się kupić tam pocztówki.. w sumie kupiłam je zaraz przed powrotem do domu :P i to w miejscu w którym nawet się nie spodziewałam :P Pocztówki kupiłam w Netto :D coś mnie podkusiło żeby pójść na dział z prasą, zobaczyłam pocztówki i nawet się nie zastanawiałam :)

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

5 komentarzy:

 1. Piękny zbiór pocztówek z Bawarii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miejscowość wygląda na bardzo malowniczą! Moją uwagę przyciągnęła ta niebieska skrzynka pocztowa, bo prezentuje się wyjątkowo ciekawie i dość oryginalnie :)

  P.S. Dzisiaj na Skypie widziałam pocztówkę od Ciebie z Grecji - jest wspaniała! Trafiłaś z nią w dziesiątkę! :D Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Troszkę kolorowo jest w tym mieście :) Z daleka patrząc na drugą pocztówkę te budynki wyglądają jak z klocków lego! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dziwię się, że kupiłaś te pocztówki, bo są bardzo fajne.Tak jak Ratri zwróciłam uwagę na te fajne żółte i pomarańczowe domki ;)

  OdpowiedzUsuń