piątek, 20 marca 2015

239. Marmaris - Turcja

Witam Was ;-)
Jak tam u Was pogoda? Bo u mnie rano jest trochę zimno,a za to później można chodzić w krótkim rękawku.. czyli czuć już wiosnę ;) a może nawet i lato;P Dlatego dziś przeniesiemy się do ciepłej Turcji;) jak tam Wasze plany na tego roczne wakacje/urlopy? Ja z bólem serca na okres wakacyjny nigdzie się nie wybieram.. nad czym strasznie ubolewam.. ale mam nadzieję że jak wróce.. to może zaplanuje się jakiś wyjazd jesienny ;) Wszystkie te pocztówki dostałam od dobrej znajomej od której dostałam już nie jeden taki pakiet pocztówek z jej podróży;) z racji że była w Grecji na wyspie Rodos, to miała okazję być w Turcji na jedno dniowej wycieczce ;)
Życzę Wam spokojnego i udanego weekendu ;)

HAPPY POSTCROSSING!! ;)

6 komentarzy:

 1. Dla mnie najładniejsze: pierwsza i trzecia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się zdecydować, która kartka jest najładniejsza. Wszystkie są po prosu cudne :)
  Można już chodzić w krótkim rękawku, no ładnie. U mnie w nocy temperatura jest na minusie, a teraz tylko 8 stopni na plusie. A jutro ma padać deszcz ze śniegiem :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie wpadła w oko pierwsza i druga, ale chyba skłaniam się bardziej ku drugiej :)

  Dobrze, że u Ciebie taka ładna pogoda! W Łodzi niby słoneczko świeci, ale jeszcze nie jest wcale tak ciepło, żeby chodzić na krótki rękaw, bo wiatr niestety powiewa. Dzisiaj chociaż można było obejrzeć ładne zaćmienie słońca, bo pogoda dopisała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybym miała te pocztówki w mojej kolekcji, to chyba należałyby do moich ulubionych, naprawdę!
  U mnie zimno, dziś nieźle zmarzłam, o chodzeniu w krótkim rękawku nie ma mowy... :(
  W wakacje prawdopodobnie w tym roku Wiedeń, ale to na razie takie spekulacje.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie pogoda zdecydowanie nie nadaje się do zrzucenia choćby kurtki. A co dopiero krótki rękawek ! :P
  Kartki jednak aż przepełnione są ciepłem! Najbardziej do gustu przypadła mi pierwsza i ostatnia, ze względu na żywe kolory. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne miejsce... Jeszcze nigdy nie byłam w żadnym takim ciepłym kraju, nad ciepłym morzem, palemki, te sprawy :) Strasznie bym chciała w końcu! To mi się kojarzy z prawdziwymi wakacjami!
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń