środa, 25 marca 2015

240. Mapa Japonii

Cześć! ;)
Pocztówkę którą Wam dziś pokaże, szczerze na początku nie podobała mi się.. i byłam nią bardzo rozczarowana.. Nawet na forum fb,była dyskusją o ta pocztówkę 'co ja od niej chce' , w pierwszej chwili jak ją zobaczyłam.. zobaczyłam białą pocztówkę z czymś pogrubionym.. dopiero pózniej.. okazuje się że to mapa Japonii, nie wiedziałam co o niej myśleć..  I se mówie przecież lubię mapy ;) z dnia na dzień przekonywałam się do tej pocztówki coraz bardziej.. Na początku myślałam żeby zrobić kontury czarnym cienkopisem żeby było widać że to mapa.. ale brat powiedział że to straci cały urok kartki.. Więc zostawiłam ją taką jaką była;)
A Wy co o niej sądzicie?HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa właśnie przez to, że jest inna. Może by jej się przydał jakiś napis, też tłoczony. Ale zbieranie pocztówek to też ich różnorodność.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest oryginalna i w swej prostocie bardzo fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na pocztówkę to dziwna, ale za to znaczki bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zobaczyłam w blogrollu zdjęcie tej kartki, to w pierwszej chwili pomyślałam, że otrzymałaś po prostu białą kartkę. Mapka na pewno jest oryginalna, ale tak jak Krystyna uważam, że powinien się na niej znaleźć jakiś napis

  OdpowiedzUsuń
 5. też na początku chyba nie byłabym zachwycona tą kartką, ale w sumie jest wyjątkowa! i to nadal mapa! w Polsce raczej takich pocztówek nie produkują, hehe.

  OdpowiedzUsuń
 6. kartka zdecydowanie jest specyficzna, ale to chyba właśnie dodaje jej uroku :) brat dobrze Ci doradził, lepiej ja zostawić w stanie oryginalnym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powiem szczerze, nie przepadam za chińsko-japońskimi pocztówkami-wynalazkami, no chyba, że są to normalne widokówki. Jak dla mnie to w ogóle nie jest pocztówka. Myslę, że taka kartka bardzo by ucieszyła moją niewidomą znajomą, która zawsze chciała zobaczyc pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pamiętam jakie kontrowersje wzbudziła ta pocztówka na fb... Jak dla mnie jest na pewno wyjątkowa, choć podobnie jak poprzednie komentatorki uważam, że fajnie gdyby był na niej jakiś tłoczony napis. Ja interesuję się Japonią, więc ta kartka byłaby na pewno specyficzną kartką w mojej japońskiej kolekcji :) a znaczki z tego kraju uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudna pocztówka! Ten minimalizm mnie urzeka : )

  OdpowiedzUsuń