niedziela, 5 lipca 2015

273.Pocztówka z nowego kraju - Jamajka

Witajcie! ;-)
Wspominałam Wam jakiś czas temu że dostałam pocztówkę, która szła do mnie 3,5 miesiąca. Na tą wymianę umówiłam się we wrześniu.. pod koniec roku stwierdziłam że już do mnie nie dotrze więc se mówię nie pierwsza i nie ostatnia.. w marcu wyjechałam do Niemiec i po moim wyjeździe przyszła do mnie koperta z Jamajki. Umówiłam się na dwie pocztówki i jakiś mały upominek.. odbiorca chciała ode mnie  pocztówki,monety i znaczki. Oczywiście wysłałam tak jak zostałam poproszona. Ja zaś prosiłam o pocztówkę i  magnes,ale oczywiście dostałam dwie pocztówki i monety, których nie chciałam.. i list.. magnes do mnie nie dotarł.. więc wymiana w połowie udana.. Przesyłka została wysłana na koniec roku ;) więc wiadomo ile do mnie szła;PP.S- Przypominam o konkursie!! Zostało jeszcze 5 dni ;) 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 


9 komentarzy:

 1. Coś mi się wydaje, że umawiałyśmy się z tą samą osobą na swap :p Ja także dostałam przesyłkę z bardzo dużym opóźnieniem, jednak ja napisałam po upływie jakiegoś czasu do tej osoby czy wysłała cokolwiek do mnie, bo nadal nic nie mam, a chłopak na to, że w sumie to o mnie zapomniał, no ale ostatecznie wysłał. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba też chciałam kartkę i magnes, a otrzymałam pocztówkę, list, monety i herbatę. No, ale dobrze że chociaż kartka była :p
  Twoja pocztówka jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ważne,że doszła. Pocztówka z Jamajki to rzadki okaz i jest chyba trudna do zdobycia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony bardzo podoba mi się ta kartka, jednak z Jamajki fajnie byłoby dostać pocztówkę prezentującą jakiś krajobraz. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dość, że Jamajka to jeszcze mapka - cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna kartka :) Uwielbiam takie mapki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wolałabym jakiś widoczek z Jamajki, ale gdybym i taką kartkę dostała to byłabym zadowolona. uprzejmie zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! :) Nie mam kartki z Jamajki, a Twoja jest w 100% jamajska - mapka, znaczki... :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wazne, ze w koncu dotarla! :) Tez czekam z tamtych rejonow na 2 kartki juz od 2-3 miesiecy i jak na ta chwile cisza... :(
  A kartki z Jamajki jeszcze nie mam :D ale moze wkrotce...

  OdpowiedzUsuń