czwartek, 23 lipca 2015

279.Pocztówka z nowego kraju - Wenezuela

Cześć!! ;-) Jak można zauważyć,kolejny nowy kraj mam do pokazania ;-) Tą pocztówkę udało mi się upolować na grupie FB  ;-) Dobrze wiecie że lubię pocztówki z mapami, więc jak ją zobaczyłam, wiedziałam że musi być moja! ;-) Widziałam ją wielokrotnie na różnych portalach tzn, na PC i FB ;) ale jakoś nie było okazji żeby ją zdobyć i chęci,ale w końcu zmobilizowałam się ;-)
Na tą wymianę umówiłam się jeszcze przed moim wyjazdem do Niemiec,ale oczywiście przywędrowała do mnie,jak już mnie nie było w Polsce ;]

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Tez lubie mapy! :D I za taka bardo chetnie bym sie wymienila! :) Jest swietna! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardzo lubię pocztówki z mapkami. :D Świetną kartkę upolowałaś.
  Ja mam dwie pocztówki z Wenezueli, od tego samego nadawcy - każda z nich podróżowała jakieś pół roku! Podobno poczta w Wenezueli to jedna z najgorszych na świecie. W sumie umówiliśmy się na wymianę jednej kartki, ale nie wiem, czy mężczyzna zapomniał o pierwszej wysłanej pocztówce, czy chciał mi sprawić niespodziankę, wysyłając drugą... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mapki są bardzo fajne, chociaż ja chyba i tak wolę te kartki bez mapek. Chociaż są wyjątki (jak np. seria od Kamera Kołobrzeg). Ta pocztówka jest naprawdę piękna. Gratuluję Wenezueli w kolekcji. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładna kartka, gratuluję. Ten kraj to u mnie na razie biała plama na mapie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja akurat wielbicielką mapek nie jestem, choć mam w swojej kolekcji i nawet w favach kilka kartek z mapami, które akurat mi się podobają. Ja oczywiście nie mam kartki z tego kraju.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja o swojej pocztówce z Wenezueli zupełnie zapomniałam. Wysłałam kiedyś pocztówkę do kogoś z tego kraju, kto miał podany adres na PU, a po 7 miesiącach w skrzynce znalazłam piękną wenezuelską pocztówkę! :) Ta mapka jest świetna, podoba mi się! Gratuluję nowego kraju w kolekcji :) i jestem ciekawa co tam jeszcze masz w zanadrzu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam pocztówki z mapkami. Sporo u Ciebie tych nowych krajów :)

  OdpowiedzUsuń