czwartek, 9 lipca 2015

274. Pocztówka z nowego kraju - Watykan

Hej;) Przepraszam Was, ale wpis o mojej kolejnej podróży musi poczekać;) ale obiecuje że dodam go jeszcze w tym miesiącu;-)
Chciałam Wam pokazać pocztówki z nowych krajów- które otrzymała będąc w Niemczech;) po drugie jestem już umówiona na kolejne nowe kraje a po trzecie w końcu chce stworzyć i dodać mapkę z państwami które już posiadam ;)
Dzisiejszą pocztówkę dostałam dzięki facebookowej akcji ;-) Pewnie większość z Was słyszała o tej akcji ;-) Świetna sprawa, z całego serca dziękuje Monicę za tą pocztówkę ;)
Wiadomo że w swojej kolekcji mam pocztówki z Watykanu,ale ze znaczkiem nie więc bez zastanowienia wzięłam udział w tej akcji ;)P.S- Ostatnia szansa dla tych którzy nie zgłosili się jeszcze do konkursu.. Zgłaszać można się do jutra do godzin 24:00 ;) 

HAPPY POSTCROSSING! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Tez mam od Moniki :) (mysle, ze jak wiekszosc osob, ktore maja kartki z Watykanu) :D Ale juz sama nie wiem z czym... :D Ehh ta moja skleroza :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Także wzięłam udział w tej akcji i bardzo się z tego cieszę, bo była to moja pierwsza kartka z Watykanu, a wiadomo że na pewno trudno byłoby ją zdobyć w inny sposób :)
  Gratuluję nowego kraju i jestem ciekawa innych, które otrzymałaś ostatnio i na które się umówiłaś :) No i czekam także na ten post z wycieczki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nowego kraju :)
  Ja oczywiście jak zwykle o wszystkich ciekawych akcjach dowiaduję się po fakcie :(
  Może innym razem się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pocztówka świetna :) Możesz coś o więcej o tej akcji z fb, bo standardowo jestem spóźniona...
  Gratuluję - nowy kraj to kolejny sukces :)

  Zapraszam do siebie na :www.postcrossing-by-zania.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wzięłam udziału w tej akcji niestety :( Gratuluję pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiedziałam o tej akcji, ale pamiętam, że to był taki czas, że kupiłam sporo pocztówek przez Internet, a u mnie jeszcze mama robi przelewy, bo ja nie mam swojego konta... I nie chciałam już jej prosić o kolejny przelew...
  Byłam w tym kraju także sama, dwa lata temu i nie mam pojęcia, dlaczego wówczas nie kupiłam w samym Watykanie kartki... Polak mądry po szkodzie. ;)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna pocztówka z kraju dość trudnego do zdobycia na PC.
  Ps. Zapraszam na pocztówkowe rozdanie: http://polskiewidokowki.blogspot.com/2015/07/pocztowkowe-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń