niedziela, 26 lipca 2015

280. Zamek Neuschwanstein - Niemcy

Hej ;-) Właśnie zdałam sobie sprawę że mam do pokazania sporo pocztówek,które przyszły do mnie w momencie kiedy nie było mnie w kraju,i te co miałam przygotowane w Niemczech do pokazania.. i pocztówki które przychodzą do mnie w momencie jak już jestem w domu.. bo jak wiadomo gdy wróciłam z Niemiec od razu wróciłam do mojego hobby ;-) bardzo tęskniłam za tym i brakowało mi tego! więc wspaniale wrócić do tego co sprawia nam radość! ;-)
Dziś pokaże Wam piękna pocztówkę,która zachwyciła mnie i myślę że nie tylko mnie! Pocztówka prosto z Bawarii z pięknem bajecznym zamkiem Disney ;-) co prawda nie miałam okazji tam być, choć był taki plan na październik tego roku w momencie kiedy byłam w Niemczech na Bawarii, ale myślę co się wlecze to nie uciecze:P
Piękną pocztówkę dostałam od Pani Krystyny, i wiem że nie tylko ja  dostałam pocztówkę z tego magicznego miejsca! ;-) z całego serca dziękuje Pani Krystynie ;-)HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

7 komentarzy:

 1. Bardzo ładna pocztówka, bo i zamek jest piękny, jednak jakoś specjalnie mnie tam nie ciągnie, Choć gdyby nadarzyła się okazja, to bym skorzystała i pewnie się cieszyła. Nie mam żadnej kartki z tym zamkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. P. Krystyna to złota kobieta ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mam taką kartkę, i też od p. Krystyny. Wiele przyjemności nam sprawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten zamek jest P R Z E P I Ę K N Y! Sama mam pocztówki stamtąd, chyba mam nawet identyczną, niestety niewypisane. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sliczna kartka! :D Wydaje mi sie, ze jakbym dobrze poszukala to bym i puzzle z dziecinstwa znalazla z tym zamkiem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten zamek widziałam już na tylu pocztówkowych blogach, a wciąż zachwyca tak samo!

  OdpowiedzUsuń