środa, 29 lipca 2015

282. Greetings from... Korea South

Witam;-)
Będąc w Niemczech mówiłam sobie że jak wrócę, to koniecznie muszę zacząć od wymiany pocztówek z serii 'Greetings from..' i tak właśnie uczyniłam ;-) Nie wiem czy jest możliwe żeby zebrać całą ta serię,bo co chwilę są nowości.. i pewnie na tym się nie skończy.. więc może być ciężko, żałuje że wcześniej nie zaczęłam,ale lepiej później niż wcale ;-)
Wiem że nie wszyscy lubią tą serię,ale mi się akurat bardzo podoba ;-) Na początku myślałam żeby wszystkie zamówić na 'postallove' no bo przecież zbieram czyste pocztówki ,ale stwierdziłam że tą serie chce mieć opieczętowaną ze znaczkiem z kraju pochodzenia ;-)
Dziś pokaże Wam pocztówkę,która przyszła do mnie jako pierwsza,właściwie to jednego dnia dostałam aż trzy pocztówki z tej serii,ale dziś padło na ' Greetings from... Korea Południowa' ;)

                                                           HAPPY POSTCROSSING!!! ;-)

10 komentarzy:

 1. O jaaa! Ale piękne znaczki!
  Moim marzeniem jest otrzymać pocztówkę z Korei ale Północnej :D
  Zapraszam do mnie, obserwuje i mam w blogach :)
  pocztowkiszymona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Seria tych kartek bardzo mi się podoba, ja przynajmniej na razie nie mam w planach zbierania całej kolekcji tych pocztówek chociaż je lubię. Gratuluję i życzę powodzenia w rozszerzaniu kolekcji. ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna pocztówka z cudnymi znaczkami. Ja również lubię tę serię, kilka pocztówek kupiłam na samym początku istnienia serii "Greetings from...". Ale jak już na jednym blogu pisałam, mimo że lubię te kartki, to jakoś nie planuję ich zdobyć za pomocą swapów, bo jednak wszystkie mogę sobie kupić i to w polskim sklepiku. Wolę wymieniać się na kartki, których prawdopodobnie nigdy nie będzie dane mi zdobyć osobiście. ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi sie, ze moja pierwsza GF, ktora otrzymalam tez byla z Korei :D Tyle ze... Twoje znaczki sa duzo, duzo ladniejsze od moich! :D Az Ci ich zazdroszcze :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi podoba się ta seria, ale nie zbieram jej w całości. Tylko Polsce mam całą i jak wyjdzie nowa to też będę chciała ją mieć :)
  Nie mam kartki z Korei jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Początkowo jakoś mnie do niej nie ciągnęło, ale potem mówię sobie - kurcze, czemu nie! Co prawda zbieram albo czyste, albo po prostu zapisane ale nie z tego konkretnego kraju.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam około 20 wysłanych z kraju, który prezentują, ale wciąż wychodzą nowe i też nie nadążam, więc ostatnio odpuściłam i dokończyłam tylko wszystkie zaległe swapy i tyle. Jestem zawiedziona, że nie wyszła żadna nowa porcja polskiego Greetings from..., bo na nowe byłoby pewnie łatwiej się wymienić :D Znaczki mi się podobają, a Koreę już mam i pokazywałam nawet na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie zbieram serii GF, kupuję jedynie na wymianę, ale z takimi znaczkami zdecydowanie przygarnęłabym tę kartkę <3 Fantastyczne. Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)
  http://minona.wix.com/mailboxfullofworld

  OdpowiedzUsuń
 9. Super jest ta seria, ale nie mam z niej jeszcze żadnej zagranicznej kartki. Znaczki bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń