piątek, 13 listopada 2015

322. Słubice - Polska + mini konkurs

Cześć! ;-) Przez moją obecną prace nie mam czasu na nic... dwie zmiany jeszcze nie są najgorsze,ale te prace w weekendy to już jednak jest problem.. tak więc jak dobrze pójdzie to tylko przepracuje ten miesiąc jeszcze a jak nie to do końca roku maksymalnie..
Jeśli chodzi o poprzedni post to większość znaczków znalazło swoich nowych właścicieli ;)
Wspominałam Wam że 21.11 jadę na jedno dniową wycieczkę do naszych zachodnich sąsiadów , pewnie zastanawiacie się gdzie dokładnie ;)  więc o to mini konkurs.. Jak myślicie dokąd się tym razem wybieram? Osoba  która odgadnie miasto do którego się wybieram, dostanie ode mnie pocztówkę z tego miejsca! Niestety wysłaną z Polski, bo jednak będzie to niedziela to poczta będzie zamknięta.. mam nadzieje że znajdę jakieś pocztówki ;)
Pocztówki które dziś Wam pokażę kupiłam je osobiście, w Słubicach jestem średnio 3/4 razy w roku jak jadę do Frankfurtu ;-) ostatnim razem stwierdziłam że byłam tyle razy,a nie mam stamtąd pocztówki, więc musiałam to nadrobić ;)

Miłego weekendu!! ;-)

HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

8 komentarzy:

 1. Strzelam, że Lipsk (podejrzewam, że jest to odpowiedź zła :D)
  A z kartek chyba 2 najładniejsza dla mnie, choć w sumie nie są one w moim stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie mam za bardzo czasu, widzę, że każdy ostatnio ma z tym problem :( Może Kolonia?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja strzelam: Hanower ;) Nigdy nie byłam nawet w pobliżu Słubic.

  OdpowiedzUsuń
 4. strzelam, że Drezno :D

  ja też ostatnio nie mam na nic czasu, brakuje mi w dobie przynajmniej kilku godzin... i też zawsze kupuję pocztówki w miejscach, przez które często przejeżdżam, ale ze Słubic nie mam jeszcze żadnej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne pocztówki ! A ja stawiam na Berlin :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam w Słubicach na zawodach, ale nie mam stamtąd żadnej pocztówki :( Frankfurt widuję jedynie przejazdem z mostu, gdy jadę do i z Niemiec, ale nie miałam okazji jeszcze w nim być. Mój typ został już obstawiony, więc postawię na inne miasto, na przykład Budziszyn :)
  Tak czy siak udanego wyjazdu! Aaa i wysłałam do Ciebie maila :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne pocztówki :) ja niestety nie mam żadnej pocztówki ze Słubic

  OdpowiedzUsuń
 8. w sumie miasto na tych pocztówkach nie prezentuje się według mnie jakoś bardzo okazale, ale fajnie, że udało Ci się zdobyć pocztówki z nowego miejsca. ;) ja ze Słubic nie mam żadnej kartki.

  OdpowiedzUsuń