czwartek, 19 listopada 2015

324. Nowy Sad - Serbia

Cześć!!
Doszłam do wniosku że pomału kończą mi się pocztówki które mam do pokazania tzn te co jeszcze robiłam swoim telefonem ;P co nie znaczy że nie mam już nic do pokazania;) w moim folderze są jeszcze ciekawe pocztówki godne pokazaniu ;-) połowa z nich to z serii GF ;) nie które dostałam od dobrych duszyczek ;) ale wszystko przed nami :D Pomijając fakt że w kolejce jest jeszcze stos innych pocztówek które dostałam w międzyczasie ;) są pocztówki które przywiozłam sobie też sama z podróży ;P kolejne do mnie przylecą ;) dlatego jak tylko brat wróci to pożyczę od niego aparat i zrobię zdjęcia pocztówek które cierpliwie czekają na swoją kolej ;)
Dzisiejszą pocztówkę którą Wam pokaże jest od tej samej osoby co dostałam swoją pierwszą pocztówkę z Serbii, czyli od Milana ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

8 komentarzy:

 1. Och, przepiękna pocztówka! Zakochałam się, a znaczek tylko umocnił mnie w tym pozytywnym odczuciu :). Heh, skąd ja znam to, że się zbiera czegoś do pokazania i zbiera, i zbiera, a czasu brak :D.Tak czy siak, niecierpliwie czekam na nowe posty :).

  OdpowiedzUsuń
 2. ojejku, jejku, jaka piękna! kartki z Serbii ciężko dostać a jeśli już się jakieś dostaje to zwykle z Belgradu więc Nowy Sad jest naprawdę niezłą perełką, której uprzejmie zazdroszczę! a do tego jaki piękny znaczek!

  u mnie tak samo, ciągle za mało czasu a za dużo kartek do opublikowania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzomi się podoba i pocztówka i znaczek. Razem tworzą doborową parę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kartka, a i znaczek jest super. W pierwszej chwili myślałam, że ma naprawdę zgięte boki.

  OdpowiedzUsuń
 5. I pocztówka i znaczek są super! Sama mam tylko jedną kartkę z Serbii (GF), ale chętnie wymieniłabym się za jeszcze kilka! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękna pocztówka, całkowicie w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ha! Widziałam to miejsce na własne oczy na początku października, podczas bałkańskiej podróży - to Ratusz w nowym Sadzie.
  Jednak pocztówek stamtąd nie zdążyłam wysłać, zbyt mało było czasu i czuję niedosyt....
  Tym bardziej, że znaczek jest wprost rewelacyjny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. kiedyś miałam pen palkę z Serbii, ale chyba takich pięknych pocztówek jak Twoja z tego kraju nie posiadam.

  OdpowiedzUsuń