poniedziałek, 16 listopada 2015

323. Greetings from... Indonesia

Witam! ;-) Czas na kolejną pocztówkę z serii 'greetings from' już się pogubiłam która przyszła kolejna, bo jak zaczęłam od wymian z tej serii, to pocztówki zaczęły przychodzić mi hurtowo ;P więc straciłam już orientacje :D szczerze to nawet nie wiem ile na dzień dzisiejszy mam tych pocztówek ;)
Ale najlepsze jest to że GF Poland nie mam ani jednej :D ale, nic straconego przed weekendem zrobiłam zamówienie na postallove, gdy paczuszka do mnie dotrze, zacznę szukać kogoś do wymiany lustrzanej ;) Mówiłam Wam że mój brat pojechał w eurotrip?:D dzięki temu do mojej kolekcji przywędrują kolejne trzy kartki z tej serii ;) Brat obecnie jest w Lizbonie ;)
Zaś dziś pokaże Wam 'Greetings from.. Indonezja ' ;)Jak można zauważyć po znaczkach tył pocztówki nie przywędrował w najlepszym stanie, ale tragedii jeszcze nie ma ;P 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Hah. Tak, czasami bywa gorzej. GF z Indonezji, oj chciała bym :) Na razie u mnie brak jakiejkolwiek GF :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo! To jak będziesz miała ochotę to chętnie się wymienię za GF Poland! :D Też nie mam żadnej, a zagranicznych duuuuużo :) W tym momencie z czystych nie mam tylko z jeziorem, więc możemy 2:2, chyba, że nie masz z Austrii to mogę wysłać, bo będę tam w przyszłym tygodniu :)
  GF Indonesia dostałam już dawno temu, choć chyba jeszcze jej nie pokazywałam na blogu :) Pamiętam tylko, że miałam tam dziwne znaczki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo no to jak już dostanę swoją przesyłkę to bardzo chętnie się wymienię na GF Poland ;-) może być 2:2 bo GF Austria już mam ;)

   Usuń
  2. znajdziesz mnie na fb, nie? :D to się dogadamy :D

   Usuń
  3. Jasne ;-) znajdę Cię ;)

   Usuń
 3. kartka znana, chociaż sama jej nie posiadam w kolekcji, ale za to znaczki bardzo mi się podobają! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. chyba większość postcrosserów lubi tę serię. :) ja także. :)

  OdpowiedzUsuń