piątek, 6 listopada 2015

321. Z wizytą na poczcie - zakupy znaczkowe #3

Hej ;-) Dziś miałam pokazać Wam kolejną zaległą pocztówkę ,które czekają do opublikowania!! ale nie mogę się powstrzymać, muszę się pochwalić ;P co wczoraj upolowałam na mojej poczcie ;)
Zawsze przymierzam się do zamówienia przez internet,ale co chwilę to przekładam, bo takie cuda mogę znaleźć u siebie na poczcie ;) mimo że nie zawsze dostane to co jest w internecie,ale i tak się cieszę że mogę dostać kolorowe znaczki ;) bardzo zależało mi wczoraj na tych sowach, i udało się musiałam wziąć trzy bloczki ;) mimo że zaszalałam porządnie, to nie żałuje ;) kolejny taki zakup pewnie w przyszłym miesiącu ;)  Z tej uczty postanowiłam wylosować 11 adresów ;) nie obyło się bez Rosji i Niemiec,a nawet dwa razy Rosja,ale za to wylosowałam  Guernsey ;) cieszyłam się jak by to ktoś mnie wylosował :D ale fajnie że wyślę tam pocztówkę ;) rzadko zdarza mi się też wysłać pocztówkę do Kanady,Francji czy Nowej Zelandii , nawet nie wiem czy do Nowej Zelandii nie wysyłam pierwszy raz ;P


HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

8 komentarzy:

 1. Piękna kolekcja znaczków. Odbiorcy pocztówek ucieszą się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietnie zaopatrzona poczta to żadkość dlatego ja zawsze kupuję znaczki w sklepie filatelistycznym. Nie cierpię tych niebieskich kafelków i nie rozumiem ludzi, który je kupują. Także gratuluję posiadania w pobliżu takiego świetnego urzędu pocztowego. Tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie piękne, bez wyjątku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już na fb komentowałam, że poszalałaś :P
  Kosmos, sowy i Kraina Lodu boskie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wooooow zaszalałaś! Cudne okazy! Ja też się przymierzam do zamówienia internetowego, jednak ciągle jakoś się to przekłada i przekłada. Obiecałam sobie, że jak tylko dostanę stypendium rektora, zamówię sobie mnóstwo znaczków do klasera i tych na swapowe pocztówki :D.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja tam zawsze zamawiam przez internet, bo nie mam nerwów do jeżdżenia do centrum, stania w korkach, problemami z parkowaniem itp. Od jakiegoś czasu jak można płacić przez przelewami online, a nie tradycyjnymi to dochodzą mi znaczki bardzo szybko - z 2 tygodni zrobiły się 3-4 dni :) I też zakupiłam mnóstwo sów! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie kolorowe znaczki uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ze znaczków, które pokazałaś w tym poście, najczęściej używam tych z Elsą i Anną, z latarniami oraz z cytatami z książek, z kolei nigdy nie kupiłam znaczków z sowami, a są po prostu przepiękne!

  OdpowiedzUsuń