poniedziałek, 20 października 2014

161. Powtórka z rozrywki

Witam!! Jak zwykle mam problemy z internetem ( i utrudnia mi to dodawanie postów) . W grudniu kończy mi się umowa z iplusem tak więc zrywam z nimi umowę.. bo ile można? Już mąż się dowiadywał że miesiąc przed zakończeniem się umowy trzeba ją zerwać..
Jak na złość.. mam tyle wolnego czasu.. bo nadal jestem na zwolnieniu.. 
Już nawet myślałam żeby z telefonu pisać posty.. ale nie wiem jak to będzie.. bo ciężko z telefonu się pisze;) ale będę musiała rozpatrzyć to ,bo pocztówek się uzbierało..
Nie wiem kiedy będę miała internet,ale coś mi się wydaje że gdzieś na koniec miesiąca.. bo niestety nie wiem jak to się stało,ale transfer mi się skończył:( i strasznie nad tym ubolewam..  

Niestety ogłoszenie konkursu troszkę się przedłuży,ale obiecuje że w tym tygodniu postaram się ogłosić zwycięzce.. tylko że pierw będzie trzeba je wylosować! Proszę o cierpliwość! ;) 

Tak więc do usłyszenia!!! 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

1 komentarz:

  1. Też kiedyś mieliśmy, przez moment dosłownie, Internet z Plusa i nie za dobrze to wspominamy :/ A jeszcze na naszej wsi jest taki problem, że nie każdy Internet tutaj dociera. :( A pisanie postów z telefonu to masakra według mnie xd
    Trzymaj się!

    OdpowiedzUsuń