poniedziałek, 4 stycznia 2016

330. Greetings from.. United Kingdom

Witam Was w Nowym Roku ;-) Czas leci zdecydowanie za szybko.. Ledwo co przyjechaliśmy na święta, a to już po świętach i sylwestrze.. teraz czeka nas powrót do DE, Chce się i się nie chce.. jest to spowodowane paroma czynnikami które wyjaśnią czy zostajemy czy wracamy do Polski.
Mieliśmy wyjeżdżać wczoraj,ale dostaliśmy grafik że w poniedziałek mamy dopiero nockę, tak więc bezsensu było jechać już w niedziele jak można było pojechać w poniedziałek. Zawsze to ten jeden dzień dłużej w domu ;-)
Postanowienie noworoczne i podsumowanie roku 2015 muszą jeszcze poczekać ;)
A dziś pokaże Wam kolejną pocztówkę z serii ' Greetings from..'HAPPY POSTCROSSING!!;-) 

5 komentarzy:

 1. GF jak zawsze ładne i przyjemne, rośnie Ci ta kolekcja, oj rośnie :)

  spokojnej podróży w takim razie! przyznam, że gdzieś mi umknęło, że teraz jesteście w Niemczech. trzymam kciuki, żeby się wszystko poukładało po waszej myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki wysyp znaczków z Królową :) Każda GF jest piękna, chyba nie widziałam żadnej, która mi się nie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię GF i już sama nie wiem czy tę mam, czy nie :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam kartki GF ale kupione przy okazji zakupów pocztówkowych i wcale nie są wysłane z kraju który prezentują :P Podobają mi się na Twojej kartce znaczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. z UK była to chyba jedna z moich pierwszych otrzymanych GF :) Znaczki oczywiście te same, bo czego można się spodziewać po tym kraju... :D Jak są ładniejsze to zaraz przykleją wielką naklejkę na pół kartki i ją zniszczą.. ;<

  OdpowiedzUsuń