poniedziałek, 18 stycznia 2016

335. Pocztówka z nowego kraju - Bangladesz

Witajcie! I już jesteśmy z powrotem w Niemczech ;) Ostatnio wspominałam że tam gdzie mieszkam to czuć wiosnę :P a po powrocie doznaliśmy szoku, bo przymroziło i nawet śnieg jest, co prawda mało bo mało ale jest ;)
Dostaliśmy rano grafik że mamy nockę zresztą cały tydzień, ciesze się z tego bo jak już Wam pisałam lubię nocki ;) Dziś dużo czasu mam, więc poświęciłam trochę czasu na bloga;) nadrobiłam trochę zaległości i postanowiłam że napiszę post;)
Ostatnio doszłam do wniosku że mam jeszcze kilka nowych krajów do pokazania których nie dodawałam na blogu! Będąc w Polsce szybko znalazłam te pocztówki i zrobiłam im zdjęcia :D
Tak więc dziś Bangladesz, pocztówka pochodzi z prywatnej wymiany PC, dość długo czekałam na tą pocztówkę,ale w rezultacie się na nią doczekałam.
HAPPY POSTCROSSING!! ;-)


11 komentarzy:

 1. Naprawdę ładna kartka! Znaczki również ciekawe. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czegoś mi jeszcze brakuje na tej pocztówce. Przydał by się człowiek lub zwierzę, ponieważ jest dosć pusta. Ale w sumie to Bangladesz, więc nie wybrzydzała bym ;) Lubię znaczki przedstawiające ludzi, ciekawe kto jest na tych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. również czegoś mi tu brakuje.. może napisu jakiegoś,albo jakieś postaci.. Jednak nie zmienia to faktu że pocztówka jest z Bangladeszu :D

   Usuń
 3. Ahh Bangladesz! Zawsze ten kraj kojarzył mi się z zielenią, więc ta kartka mnie nie zawiodła. Choć w sumie przydałby się jakiś napis jeszcze. Znaczki super. Mam trzy kartki z tego kraju,jednak bez znaczków, bo miałam tam penpala ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pocztówka bardzo ładna, tylko szkoda, że nie ma napisu z nazwą państwa...

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie czegoś na tej kartce brakuje - choćby małego napisu. Tak czy inaczej nie pogardziłabym nią, bo nie mam jeszcze nic z Bangladeszu :) Znaczki ciekawe i ładne - choć lepiej byłoby gdyby nie było kilku takich samych :D

  OdpowiedzUsuń
 6. A mnie się podoba, właśnie taka prosta. Uwielbiam jak są białe ramki więc sama chętnie bym taką kartkę przygarnęła :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię pocztówki z białymi ramkami. Na tej dodałabym jednak jeszcze napis. Ale mimo wszystko jest świetna. Gratuluję takiej zdobyczy! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O Bangladeszu nie mam w swojej kolekcji! Faktycznie może kartka trochę pusta ale to Bangladesz, dla mnie nowy kraj więc wcale bym nie wybrzydzała ;) I znaczki bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Awww chyba zjadło mi komentarz... Jak zwykle, kocham mój internet :D! Bardzo ładna kartka, ukazuje świat taki, jaki lubię :). Nocki? Nieźle, podziwiam za ten optymizm i ich polubienie :D. Ja co prawda nigdy nie miałam nocek, ale na samą myśl ogarnia mnie strach, czy bym wytrzymała :O!

  OdpowiedzUsuń