środa, 27 stycznia 2016

340. Greetings from.. Italy

Część! ;-) Tak wiem, już miał pojawić się post, ten długo wyczekiwany,ale dopiero go skopiowałam do word`a, na nowo muszę skopiować post, wgrać ponad 50 zdjęć i zobaczyć czy czcionka będzie odpowiednia,ale obiecuje że już kolejny post będzie tym długo wyczekiwanym :)  Jak widać dużo się nie zmieniło, nadal chodzę późno spać.. co prawda nie jest to 5 czy 3 :P ale 2 na pewno, więc pomału robię postępy :D
A jak tam u Was pogoda? Bo u mnie czuć wiosnę,pogoda na plusie ;-) jak taka pogoda utrzyma się do weekend`u,a będzie wolny to może coś zaplanujemy jakiś krótki wyjazd lub coś ;)
Żeby nie było dziś kolejna pocztówka z serii 'Greetings from...' tym razem padło na Włochy ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

9 komentarzy:

 1. zdjęcie z pocztówki bardzo mi się podoba. ogólnie to wszystkie tła z serii GF są zawsze cudownie wybrane!

  u nas też czuć wiosnę. jeszcze w weekend było prawie -10 i był śnieg a teraz mżawka, ciepławo, śniegu nie ma i w ogóle jakoś tak wiosennie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie również wiosna - nareszcie! Tak bardzo chciałam, aby na ferie było na plusie i doczekałam się tego na ostatnie dni :D
  Na tę pocztówkę ciągle poluję, może kiedyś w końcu wpadnie do mojej skrzynki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 dni i śniegu nie ma, na Warmii również wiosennie się zrobiło, choć jeszcze szaro i brudno. Przydało by się słonko.
  Pocztówka, cóż to dużo mówić, piękna jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Deszcz i deszcz,jednym słowem masakra zimowa w wydaniu angielskim. Tak jest teraz ukryta mnie,przynajmniej ocieplana atmosferę tą pocztówką. Z tej serii nie posiadam jeszcze ani jednej,może więc powinnam nareszcie zrobić zakupy pocztowkowe online ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Deszcz i deszcz,jednym słowem masakra zimowa w wydaniu angielskim. Tak jest teraz ukryta mnie,przynajmniej ocieplana atmosferę tą pocztówką. Z tej serii nie posiadam jeszcze ani jednej,może więc powinnam nareszcie zrobić zakupy pocztowkowe online ☺

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak! Włoskie tło jest świetne w GF :) Takie trochę bajkowe :) Pogoda? szaro, od czasu do czasu deszczowo (i przez to sennie :D). Cudowny znaczek! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. W Poznaniu też pogoda całkiem niezła. Nie zdziwię się, jeśli niedługo ujrzymy pierwsze kwitnące kwiaty! :D Jeżeli ta pogoda się utrzyma, może też wyciągnę gdzieś rodziców w weekend. Strasznie podobają mi się kartki z serii Greetings From! Ta włoska ma jeszcze takie ładne tlo!

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie także na plusie i słonecznie, ostatnio było +15 stopni w dzień, więc pogoda dopisała, jednak wczoraj deszcz i wiatr.

  Pocztówka jest wspaniała, mam ją i mam do niej sentyment, bo była moim pierwszym ulubionym widokiem z tej serii. Podoba mi się także znaczek :)

  50 zdjęć?! Już się nie mogę doczekać! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam tę serię! :) Na Śląsku również wiosenna pogoda! Jak słońce rano budzi to aż chce się cokolwiek robić :)

  OdpowiedzUsuń