niedziela, 10 stycznia 2016

332. Postanowienia noworoczne

Hej ;-) Jak  postanowiłam tak też zrobiłam ;)  Czas na moje podsumowanie roku ;)


 Pamiętacie jakie były moje postanowienia noworoczne ze zeszłego roku? Jak nie to wróć do tego postu klik   Czy w 100% mi się udało otóż nie.. mimo że nie było tego dużo :

1.Kolekcja policzona
2.   Zamówienie na postallove zrobione, a nawet dwa razy
3. Umówić się na 30 swapów z nowymi krajami. Nie zrealizowane! Choć fakt są kraje które jeszcze nie pokazałam.
4.       Nie skorzystałam ze strony napiszkartke.pl i nie skorzystam. Lepszą satysfakcje daje mi kupowanie znaczków i ich naklejanie.
5.       Zmiany na blog`u zrobione np. szablon. Jak dobrze pamiętam robiłam je jakoś na początku roku :P

Czas na postanowienia noworoczne na rok 2016 ;) 
1.Zrobić i dodać mapkę z państwami które już posiadam 
2,Zrobić i dodać mapkę ze stanami które posiadam
3. Umówić się na 15 wymian GF, niestety im więcej się ma tym trudniej a po drugie co chwile wchodzą nowe kraje.
4.Umówić się na wymianę z 15 nowymi krajami ( w zeszłym roku postanowiłam sobie na 30) i chyba lekko przesadziłam.. Trudniej mi było bo większość  czasu nie było mnie w kraju.
5. Umówić się na 10 wymian ze stanami U.S.A
6. Zrobić swoje pierwsze zamówienie w sklepie filatelistycznym.
Są jeszcze inne rzeczy które postanowiłam sobie na ten rok, trochę odskoczę od pocztówek: 7.Zwiedzić przynajmniej 3 większe miasta w Niemczech (skoro już tu jestem to przydało by się coś zobaczyć) 
8.Zwiedzić dwie stolice europejskie ,lub kraje w których mnie jeszcze nie było 
9.Pojechać na wakacje  właściwie mam już na myśli jeden kierunek ,ale nie będę zapeszać 10.  Skoczyć na bungee lub ze spadochronu 
11.Może w końcu zrobię sobie tatuaż 

Dziękuje za uwagę :P nie no oczywiście żartuje;) a tym czasem uciekam ,ładna pogoda za oknem więc trzeba wyjść na spacer ;) 

HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Świetne postanowienia! Życzę powodzenia! No i zainspirowana postanowiłam też stworzyć post z postanowieniami (jeszcze nieopublikowany). :)
  Zwiedzaj z pocztówką!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie dziś napadało masę śniegu, więc spacer z psem skończył się tym, że wróciłam cała mokra, a pies był tak radosny, że pochasał i poganiał za śnieżkami. Życzę spełnienia postanowień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę zrealizowania wszystkich postanowień! Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe postanowienia - wiele z nich już mam wykonanych (jak mapki, zamówienia filatelistyczne itp), a niektóre też nie możliwe do wykonania jak np 15 wymian GF - bo w mojej kolekcji brakuje jakaś połowa z tego. 10 - wykonałam i szczerze polecam! 11 również mam i też polecam :D A co do reszty to myślę, że były by to dobre postanowienia dla mnie samej! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w tym roku mam nieco skromniejsze postanowienia pocztówkowe niż w ubiegłym, bo przede wszystkim chcę dokończyć moją europejską kolekcję, bo niewiele mi się już zostało :)
  Życzę powodzenia w realizacji tych pomysłów! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. większość postanowień udało Ci się zrealizować więc to i tak rewelacyjny wynik! za tegoroczne postanowienia trzymam oczywiście kciuki, ja również mam w planach odwiedzenie przynajmniej dwóch nowych krajów :D i też myślę (kolejny rok) o zrobieniu tatuażu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzymam kciuki za to, aby noworoczne postanowienia udało się zrealizować :)

  OdpowiedzUsuń