sobota, 16 stycznia 2016

334. Greetings from.. Singapore

Hej ;-) Aktualnie jesteśmy w Polsce,ale nie na długo.. dosłownie jutro wyjeżdżamy..Wyjazd bardzo spontaniczny i nie spodziewany.. W czwartek dowiedzieliśmy się że do Polski dopiero zjedziemy w połowie lutego.. i doszliśmy do wniosku że mamy pilne sprawy do załatwienia i że to raczej czekać by nie mogło do lutego.. I bardzo zależało nam, na wolnym weekendzie.. Krótki bo krótkim,ale takim żeby pojechać do Polski i wrócić.. Wczoraj będąc na drugiej zmianie dowiedzieliśmy się że weekend jest wolny.. więc weekend spadł nam jak z nieba.. Prosto po pracy kąpiel szybkie pakowanie i droga Polska ;) Na drodze małe utrudnienia ,ale dojechaliśmy koło nad ranem. Jutro niestety już wyjeżdżamy.. Wiem że dla nie których to by się nie opłacało na parę godzin przyjechać do Polski ponad 500 km,ale nam tak ;)  ale zima nas zaskoczyła :D w końcu ujrzałam śnieg w tym roku;)
A skoro już jestem w Polsce, to wylosuje jakieś adresy ;) bo na umówienie się na prywatną wymianę już jest za późno ;) Dobrze że  mam jakieś znaczki w zanadrzu ;)
Na dziś pocztówka z serii ' Greetings from..'HAPPY POSTCROSSING!!! ;-) 

5 komentarzy:

 1. Witajcie znów w Polsce, choć zaraz wyjeżdżacie! :) Bardzo podobają mi się te kartki z serii Greetings from... No i znaczki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Spontaniczne wyjazdy zawsze są fajne, mimo utrudnień :) Kartki z tej serii z Singapuru niestety jeszcze nie mam. Śliczne znaczki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to widać, ze w Niemczech zimy jeszcze nie ma. Pocztówka bardzo ładna i znaczki również ciekawe, jeszcze podobnych nigdzie nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam już tę pocztówkę u siebie, jednak znaczki inne z tego co pamiętam. Takie jeżdżenie musi być męczące, no ale jak trzeba to trzeba. Ja w sumie nie mam pojęcia kiedy zjadę do Polski w najbliższym czasie, ale dziś spadło tu nieco śniegu! To w sumie wielkie zaskoczenie, bo w ubiegłym roku podobno nie było go wcale xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo krótka ta wizyta, ale pewnie dla mnie też by się opłacało! :D Kartkę też już mam razem z tym znaczkiem u góry, ale drugi jest chyba inny :D

  OdpowiedzUsuń