poniedziałek, 3 sierpnia 2015

284. 21 Przystanek Woodstock - Kostrzyn nad Odrą

Witam ;-) Chciałam dziś pokazać inną pocztówkę,ale muszę się pochwalić co dziś znalazłam w skrzynce ;) Otóż jak można już zauważyć jest to pocztówka z tegorocznego Woodstocku ;-)
W mojej skromnej kolekcji mam trzy pocztówki z tego festiwalu ;-) Pierwszą przywiozłam sobie sama w 2005r. to był mój pierwszy wyjazd na ten festiwal ;) Pocztówka jest trochę zniszczoną i zżółknięta, druga oczywiście też przywiozłam sobie sama w zeszły roku ;) oczywiście był to wyjazd jedno dniowy a dokładnie na parę godzin, pamiętam że z ledwością udało mi się kupić pocztówki, nie dość że była to już sobota ostatni dzień festiwalu, to został ostatni wzór.. ale udało mi się kupić 10szt. A dzisiejsza pocztówka jest trzecią pocztówką w mojej kolekcji, dostałam ją dzięki wymianie na facebook`u ;-)

                                                                     


Widzicie to co ja? znaczek nie ma stempelka :(

A Wy macie w swojej kolekcji pocztówkę z Woodstocku? Może ktoś był chociaż raz na Przystanku Woodstock,a może ma taki zamiar,kiedyś się wybrać chociaż raz? Muszę powiedzieć że powinno się chociaż raz pojechać i zobaczyć,jak tam jest na prawdę ;)

HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

11 komentarzy:

 1. Kostrzyn, nie Kostrzyń ;P To częsty błąd jaki robią ludzie w nazewnictwie tej miejscowości ;)
  Fajnie, że udało Ci się zdobyć tę kartkę, mnie się nie powiodło :( I kartką, którą dostałaś bardzo mi się podoba, o wiele bardziej niż te z zeszłego roku. Ja akurat lubię reportażowe cz-b zdjęcia, więc dla mnie rewelacja!
  A o Woodstocku pisałam u siebie na blogu, więc odpowiedzi na Twoje pytanie są u mnie w poście ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzy razy się zastanawiałam czy ma być 'Kostrzyn' czy 'Kostrzyń' :D ale już poprawione :D
   To wieczorem zajrzę ;-)
   Mi też ta pocztówka bardzo się podoba! ;)

   Usuń
 2. Nigdy nie byłam na Woodstocku, a zawsze chciałam jechać. ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj otrzymałem identyczną pocztówkę!
  Znaczek również bez stempla ;c.
  Pewnie wymienialiśmy się z tą samą osobą! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie dopasowany znaczek do kartki. Ja ostatnio też często dostaję kartki bez stempla.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna kartka z genialnym znaczkiem. moja znajoma była na woodstocku. mnie w sumie jakoś bardzo na ten festiwal nie ciągnie, chociaż trochę zdjęć się naoglądałam. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. W tym roku byłam pierwszy raz... i oczywiście jak chciałam kupić chociaż 1 to już nie było, takie duże rozczarowanie. Ale listowna znajoma okazała mi swą łaskawość i ma ją otrzymać, już nie mogę się doczekać <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś chciałam jechać na Woodstock, chociaż od kilku lat jakoś już mnie tam aż tak bardzo nie ciągnie. Ale pocztówka jest czadowa :)!

  OdpowiedzUsuń
 8. 2005 to również rok mojego pierwszego Woodstocku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nigdy nie byłam na Woodstocku i kartki też nie mam, ale mi się marzy! :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdy nie byłam, nie mam żadnej pocztówki z tego festiwalu (w sumie dopiero w tym roku dowiedziałam się o tych kartkach i to chyba od Ciebie, bo wspominałaś coś na FB o nich) i nie ciągnie mnie wcale na Woodstock. Więc pewnie tam nie zawitam :)

  OdpowiedzUsuń