wtorek, 18 sierpnia 2015

292. Pocztówka z nowego kraju - Sri Lanka

Hej ;-) Dawno nie było pocztówki z nowego kraju,z racji że nie mogę zebrać się za stworzenie mapy skąd mam już pocztówki, muszę pierw pokazać te nowe kraje;-) szczęście lub nie szczęście że nie zostało ich tak dużo do pokazania ;) Na tą wymianę umówiłam się na forum fb,a raczej to dziewczyna umówiła się ze mną. Pewnego dnia dostałam wiadomość od dziewczyny ze Sri Lanki że podobają się jej znaczki które dodałam na grupie 'postcrossing' i bardzo by chciała pocztówkę ze znaczkiem 'słonecznik'. Bez zastanowienia zgodziłam się, bo nie dość że w mojej kolekcji nie było tego kraju to było miłe że tym razem ktoś napisał do mnie w sprawie wymiany ;) bo zawsze to ja szukam i pytam o prywatną wymianę ;-) tak więc kolejne miejsce mogła bym odhaczyć na mapie ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 7 komentarzy:

 1. Bardzo ładna pocztówka, ja na razie nie mam żadnej ze Sri Lanki, ale zabieram się powoli do umówienia na wymianę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam jedną ze Sri Lanki ale ze zwierzętami. Ze swapu. A Twoja też jest ciekawa, ładny znaczek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pocztówkę ze Sri Lanki, ale bardziej przypomina ona kartkę papieru czy ulotkę niż prawdziwą pocztówkę, ale hm.. ważne, że jest :D
  Podoba mi się znaczek! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratu;uję kartki ze Sri Lanki. Mnie stamtąd przyszła kartka cała pogięta...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję pocztówki ze Sri Lanki! Piękne znaczki tam mają. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję udanej wymiany :-) Kartka bardzo ładna i znaczki również.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio w końcu otrzymałam swoją pierwszą pocztówkę ze Sri Lanki i skakałam pod sufit :) Twoja mi się podoba, lubię tego typu pocztówki, lokalna ludność i ich zwyczaje, kultura.

  OdpowiedzUsuń