piątek, 21 sierpnia 2015

295. Mapa Filipin

Hej ;-) Z tą pocztówką było trochę przygody ;P Któregoś słonecznego dnia umówiłam się na prywatną wymianę właśnie z Filipin, umówiliśmy się że wybierzemy sobie pocztówki, ja wybrałam sobie właśnie tą mapę, no bo jak wiecie lubię mapy, mimo że dziewczyna miała dużo innym pięknych pocztówek,ale ja zdecydowałam się na tą;-) Minęło dosłownie 3/4 dni pocztówka była już u mnie;) Pierw jak ją ujrzałam to se mówię jak to możliwe? przecież to jest nie możliwe że w ciągu 3/4 dni kartka do mnie już dotarła, ale odwracam pocztówkę a tam ID ;D pocztówka przywędrowała do mnie z PC;) jednocześnie się ucieszyłam i zrobiło mi się smutno że właśnie umówiłam się na wymianę z tą mapką, ale spróbowałam napisać do dziewczyny czy wysłała już do mnie pocztówkę, okazało się że jeszcze nie. No to wyjaśniłam jej całą sytuacje i pozwoliła wybrać mi inną pocztówkę;) i aktualnie czekam na pocztówkę od niej ;)HAPPY POSTCROSSING!! ;-)

11 komentarzy:

 1. hahaha :D To mi przypomina 2 moje identyczne sytuacje :D Śmieję się do siebie, że zawsze jak chcę jakąś kartkę to jej nie mogę "dorwać", ale jak już znajdę kogoś do wymiany to albo otrzymuje tą samą kartkę dzień później, albo nagle wiele osób mi ją oferuje :D
  A co do Twojej to jest super! I świetne znaczki! :) Z Filipin dostałam tylko z naklejkami z wydrukowaną ceną:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy zbieg okoliczności :) I tym sposobem będziesz mieć dwie różne kartki. A kartka z mapką fajna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale przygoda! I niezwykły zbieg okoliczności. Miło, że mogłaś wybrać inną kartkę. :) To masz już więcej niż jedną widokówkę z Filipin, tak? :) Moja jedna z pierwszych kartek z PC przybyła do mnie właśnie z Filipin i jak na razie to jedyna kartka z tego kraju, którą mam w swojej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha, ta kartka widocznie była Ci pisana ;)
  A kartka całkiem fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa sytuacja, ja jeszcze nie mam kartki z Filipin, ale zastanawiam się nad swapem.
  Twoja kartka jest cudowna, sama bym mogła taką mieć. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A to ciekawy zbieg okoliczności! A ile szła ta oficjalna pocztówka? Właśnie również czekam na kartkę z Filipin i nie mogę się doczekać :-) Widzę że mają tam ładne znaczki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne te znaczki z bananami. Ja miałam sytuację, że dostałam te same kartki od tej samej osoby, jedna przez PC, drugą ze swapa ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale historia! Dobrze, że dziewczyna zgodziła się na wymianę kartki i jeszcze jej nie wysłała w świat :p Ja mam z Filipin hmm... chyba dwie pocztówki, więc pomimo wielu wspaniałych kartek z tego miejsca, za wiele ich nie posiadam.
  Mapka jest świetna, bardzo mi się podoba ta pocztówka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Swietna kartka i niezly z nia numer. Na szczescie w tym calym losowym zamieszaniu bedziesz miala dwie ladne kartki. Sama z Filipin jeszcze nie posiadam zadnej kartki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niezła historia :). Na szczęście z dobrym zakończeniem! Fajnie, że udało Ci się jeszcze zmienić swoją decyzję i dziewczyna poszła z pomocną ręką :P. Ładna mapka, a te znaczki... <3!

  OdpowiedzUsuń