środa, 26 sierpnia 2015

298. Mapa - Tajwan

Cześć! ;-) Ostatnio była mapa Filipin dziś Tajwan ;-) Pocztówkę dostałam z oficjalnej strony postcrcossing! ;) W pierwszej chwili na tą pocztówkę patrzałam dobre 5 minut, czy oby to jest to co bardzo lubię, nie wiem czemu ale zahipnotyzowały mnie te kolorowe koperty;) i nawet nie zauważyłam że jest to mapa Tajwanu;) ale przez dłuższy czas jak tak na nią patrzałam, to zaczęłam się śmiać, jak mogłam tego nie zauważyć że pocztówka pokazuje mapę ;PHAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

7 komentarzy:

 1. Wooow ale pomysłowa mapka :D! I te koperty, idealne podkreślenie postcrossingu :)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama kartka mnie osobiście jakoś nie przekonuje, ale znaczki są cudowne <3

  OdpowiedzUsuń
 3. jaka pozytywna i radosna pocztówka. :D ja na początku nie zauważyłam z kolei, że to koperty, bo patrzyłam na to, jak na kontur Tajwanu. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa kartka :D Co prawda już po miniaturce widziałam, że to mapa, ale właśnie takie kolorowe mapki lubię najbardziej :) W sumie czekam też na jedną z Tajwanu i mam nadzieję, że szybko dojdzie :D Znaczki fajne (a z daleka ten pierwszy wygląda jak król Julian z Madagaskaru :D )

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna pocztówka i te kolory wpływają na mnie pozytywnie. ;p

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam podobnie jak Sara, zauważyłam kontur wyspy, a nie zauważyłam kopert :D Kartka bardzo pozytywna, aczkolwiek nie do końca w moim stylu. Podoba mi się napis i te kopertki, ale fajnie by było gdyby jakoś inaczej było to rozwiązane. Znaczki mi się podobają, jak zwykle tajwańskie :)

  OdpowiedzUsuń