piątek, 14 sierpnia 2015

290. Görlitz - Niemcy

Hej ;) Pogoda pomału zaczyna robić się uciążliwa, z domu prawie nie wychodzę na zakupy nie chce się nawet wyjść, kiedy będzie ten deszcz? Jak widać nikomu się nie dogodzi.. Koleżanka z Irlandii pisała że u nich deszcz, i że nie pamięta takiego lata :P chętnie bym się z nią zamieniła ;)
Jak można zauważyć mam teraz trochę więcej czasu i w miarę możliwości posty będą pojawiać się codziennie ;) Dzisiejszą pocztówkę dostałam dzięki wymianie facebookowej ;-) Wymiana pocztówkowa Niemiecka za Niemiecką ;) czyli na tą pocztówkę wymieniłam się będąc u naszych zachodnich sąsiadów ;-)
HAPPY POSTCROSSING ;)

7 komentarzy:

 1. bardzo ładna kartka - i ładny budynek, i podpis mi się nawet spodobał, w sensie czcionka. :D
  już wolę upał niż ciągle padający deszcz!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna kartka z ciekawą ramką :) Podobnie jak Sara wolę upały niż ciągłe deszcze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dołączę do fanclubu upałów xD Wolę je niż deszcze! Pocztówka śliczna, motyw puzzlowy w sam raz, bo uwielbiam je układać :D. Ładny znaczek :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie narzekaj,na codzień mieszkam w UK i smieję się, że lato trwa tutaj tylko 5 dni. Ładna kartka,w Gorlitz byłam kiedyś przy okazji wizyty w Zgorzelcu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wychodzę z założenia,że gdy jest upał to trzeba się cieszyć mimo wszystko, bo później będziemy go chcieć ponownie. ;p
  A co do kartki to została pomysłowo wykonana, te puzzle dodają jej uroku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znoszę upałów, ale faktycznie, gdyby miało cały czas lać, to chyba z dwojga złego lepiej w tę stronę ;) Kartka ciekawa, lubię ten znaczek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się ten motyw z puzzlami! Fajne urozmaicenie pocztówki. Z Niemiec mam tyle kartek, że chyba je wszystkie pokażę w jednym poście, bo pojedynczo to chyba bym się bawiła i bawiła z ich pokazywaniem:)

  OdpowiedzUsuń