poniedziałek, 24 sierpnia 2015

296. Ostrawa - Czechy

Cześć! ;) Jak tam po weekendzie? U mnie weekend minął wyjątkowo spokojnie ;) żadnych nie planowanych wycieczek czy innych sytuacji ;P no dobra :P spotkanie z koleżanką z byłej pracy było,ale to akurat było planowane od początku tygodnia ;) 
Dzisiejsza pocztówka przywędrowała do mnie z Czech ;) dawno nie dostałam nic z tego kraju, a tutaj akurat też dobrze że kolejna pocztówka nie jest z Pragi tylko z Ostrawy ;) zawsze jakaś odmiana no i inne miasto z Czech ;) HAPPY POSTCROSSING!! ;-) 

9 komentarzy:

 1. Piękna kartka. Coraz bardziej podobają mi się kartki z białymi ramkami :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Czech mam najwięcej pocztówek z Pragi i chyba z 5 pokazujących inne miejsca. Ta kartka mi się podoba, duży plus za białą ramkę i fajne ułożenie widoków w okienkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dotychczasowe zdobycze z Czech związane są z Krecikiem i Rumcajsem, a szczerze bardzo chciałabym mieć jakiś widoczek, więc tym bardziej zazdroszczę Ci tej kartki. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartki z białą ramką zawsze są piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. ja się wybrałam w ten weekend pod namiot do Rowów nad otwarte morze co skończyło się tym, że do wody nie weszłam, bo był zakaz kąpieli z racji jej niskiej temperatury a w nocy zamarzłam z kolei, bo tak spadła temperatura. i w efekcie znowu wróciło mi moje przeziębienie.
  co do kartki to Ostrawa kojarzy mi się głównie z piosenką Jaromira Nohavicy i jest to jedno z miast, które chciałabym odwiedzić. kilka lat temu urodziło im się w zoo słoniątko, które można było oglądać, ale niestety nie zdążyłam zanim urosło :) a kartka przesympatyczna, biała ramka dodaje jej uroku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś nie ciągnie mnie do Ostravy, są inne miejsca w Czechach, które wydają mi się ciekawsze i które chciałabym zobaczyć. Ale to może dlatego, że do Ostravy mam jak rzut beretem :D Za to pocztówka piękna. Też jestem fanka białych ramek :) Mój weekend był intensywny, jak każdy, który nie spędzam w pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękna ta kartka :). Mój weekend był intensywny. Plaża, zoo, obiad w ulubionej knajpce, znowu plaża, mały shopping no i czytanie książek <3! Czego chcieć więcej :P.

  OdpowiedzUsuń
 8. kartka śliczna! u mnie też większość kartek z Czech stanowią te z Pragi. hmm, co ja robiłam w weekend... teraz wszystkie dni mi się zlewają, bo to w końcu jeszcze wakacje. :D ach, pojechałam z moją mamą na kawę i ciasto do kawiarni, co nam się rzadko zdarza, a przy okazji zrobiłyśmy trochę zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 9. Sama rzadko dostaję kartki z Czech, a jak już coś przyjdzie to kompletnie mi się nie podoba :( Więc chyba zamieniłabym wszystkie moje czeskie kartki za jedną tą! :D

  OdpowiedzUsuń